Noční péče na akné opravdu funguje? – Clearskin Avon

Dlouho jsme tu neměly recenzi na nějaký pečující produkt na pleť, co říkáte? Takže si dneska jednu dáme a v nadcházejících dvou dnech, což je čtvrtek a neděle pro vás chystám dvě recenze na rtěnky i s líčením, jelikož jsem se rozhodla, že u každého takového dekorativního produktu bude i líčení 🙂

Tento produkt neboli noční péče s 2% kyseliny salicylové je určena pro pleť, která má
problémy s akné. Což není můj případ, já nikdy akné netrpěla. Ale co mě párkrát do měsíce trápí jsou pupínky.
Pupínky krásy, tak se jim říká, ne? Nevím, ale myslím si to 😀 No snad každá dívka, slečna nebo žena je zná. Vím, že kyselina salicylová je dobrá a na akné zabírá, takže jsem se rozhodla produkt vyzkoušet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co noční krém slibuje?

  • zlepšuje vzhled pleti a redukuje viditelnost projevů akné
  • předchází vzniku nového akné
  • neobsahuje olej
  • rychle se vstřebává
  • hydratuje pleť
  • není mastný, nelepí a nevysušuje pokožku
  • zjemňuje vzhled pokožky
Ani už nevím, jak jsem se k tomuto produktu dostala, ale nejsem si vědoma, že bych si ho kupovala. Nejspíš jsem
ho od někoho dostala 🙂 S řadou Avonu Clearskin mám mnoho zkušeností. Dříve jsem pár let používala pleťovou vodu a ještě nějaký produkt z této řady. Nyní mimo tuto noční péči testuji masku na černé tečky a slupovací masku, také na černé tečky ale z řady Professional Clearskin.

Na noční péči jsem byla velmi zvědavá a dávala jsme jí dost naděje, že by mi těch pupínku mohla zbavit. Navíc výrobce uvádí takovou krásnou větu „zatím co vy spíte“ tím chtěl výrobce říct, že pupínky se zlepší či zmizí během spánku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konzistence je krémová až gelová a na pleť se nanáší dobře. Nejedná se o nic lepivého, ale není to jak obyčejný krém (třeba na pleť). Noční péči jsme nanesla na pupínky. I když píšou, že se může dát jak jen na pupínky, tak i na celou pleť. Já poté vyzkoušela obojí.

Jak jsem již psala, tak od tohoto krému jsem očekávala víc, mnohem víc. No a nepřineslo mi to skoro nic, jen trochu hydratovanou pleť (a na konec mastnou pleť). Ale od toho mám jiné produkty, tento krém je na akné a pupínky, ne pro hydrataci pleti, i když to je samozřejmě také důležité. Krém jsem nanesla na pupínky a po chvilce jsem cítila, že kyselina salicylová trochu působí, jelikož to maličko štípalo. Ráno když jsme se probudila, tak jsem zjistila, že pupínek je stále ve stejném stavu. Další zkouška přes noc byla stejná, pupínek stále stejný, zřejmě krém nefunguje. Proto jsem se rozhodla, že ho vyzkouším na celý obličej, jestli alespoň bude hydratovat. Ano, ráno pleť byla hydratovaná, ale rozhodně krém nedoporučuji používat dlouhodobě.
Já krém namazala na celou pleť ještě asi 5x po sobě přes noc a pleť byla celkem dost mastná! Což se mi nelíbí, jelikož krém je určen pro normální až mastnou pleť.
Bohužel ani s pupínkem to nic po několika dnech neudělalo, ano po týdnu zmizel, ale sám od sebe. Krém mu nepomohl, jelikož jsem si myslela, že díky krému zmizí např. za 2-3 dny, ale to se nestalo. Také mi vadí, že na obalu není napsané složení a když jsem ho hledala přes internet, tak také bez úspěchu. Proto za mě noční péči nedoporučuji.
Noční péče má 50 ml
Cena je 69 Kč
Máš s noční péči zkušenosti?
4 komentáře Přidat své
  1. Ja mám z rady Clearskin peeling a masku a takmer vôbec nič nerobia a prídu mi tým pádom zbytočné. Na problematické miesta inak používam lokálny krém na akné z Mary Kay.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *