RECENZE | Osvěžující čistící pleťové náplasti – NIVEA

Po delší době Ti přináším recenzi na mnou poprvé zkoušený produkt. Minulý týden jsem byla u sestry Markéty a jely jsem do Lidlu pro sportovní kalhoty, které jsem si koupila a jsou skvělé!
Hned vedle je drogérie TETA a nebyla bych to já, kdybych tam nezašla a něco si nekoupila :-D. Jen jsem se před sestrou zmínila, že bychom tam mohly jít a už jsme tam byly :-D. Sestra si koupila čistící pásky a já dva laky, jeden od značky Miss sporty a druhý od značky Flormar, který doma od jmenované značky žádný nemám, ostuda co?
Hned jsme si nehty odlakovala a nalakovala ten nový od Flormar a je skvělý, nejen ta krásná růžová barvička, ale musím říct, že celkem dlouho vydrží!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po obědě jsme hned vyzkoušely čistící náplasti, byla jsem na ně zvědavá. Náplasti jsou v obyčejné úzké papírové krabičce. Zezadu je česky i slovensky napsaný postup a dokonce je to i obrázkově vysvětleno! V jedné krabičce naleznete čtyři náplasti na nos a 2×2 na čelo či bradu.

Já zkoušela pouze na nos, jelikož s ním mám nejvíce problém, ale sestra má dobré zkušenosti i s těmi náplasti na čelo a bradu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oficiální popis:
Obohacené o kyselinu citronovou jsou aktivovány vodou. Náplasti přichytí černé tečky nečistoty a pleť hloubkově čistí. Díky jemnému materiálu dobře přilnou i na nerovné čísti tváře, zvláště na nos. Příjemná citrónová vůně osvěží vaší pleť. Zanechávají zdravý a krásný vzhled pleti. Náplasti jsou dermatologicky testované a schválené! Je vhodné je používat 1x týdně!

Postup:
1. Navlhčete vodou oblast určenou k čištěné (nalepení náplasti) a neutírejte, oblast musí zůstat mokrá!
2. Odlepte papírek z náplasti a nalepte. Vodou se aktivuje její přilnutí.
3. Nechte zaschnou 10-15 minut.
4. Opatrně náplast odstraňte!

Na náplasti by jsi měla krásně vidět černé tečky a nečistoty!
Z mé zkušenosti musím říct, že jsem je tam krásně viděla a moc hezký pohled to nebyl, i když zas tak hrozné to nebylo, jelikož si nos čistém téměř denně. Poté jsem nos měla krásně hladký víc jak 3 dny!
Jedinou nevýhodu, kterou jsem zaznamenala je, že mě poté něco málo přes hodinu svědil nos a to ně pouze mě, tak je to asi normální.

Máš s náplastmi od Nivei zkušenosti? 
Co používáš na čištění pleti?  
3 komentáře Přidat své
  1. Já jednou zkoušela pásky Montagne Jeunesse – byly docela fajn, ale myslím si, že by mohly někde existovat lepší pásky 🙂
    nepamatuješ si cenu?
    timefor-pe.blogspot.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *