I já jsem si pořídila krásnou a originální O´bag!

Když jsem tuhle krásnou a nepřehlédnutelnou kabelku viděla, tak jsem jí samozřejmě chtěla, ale po zjištění její pořizovací ceny jsem váhala. Zda jí vůbec vynosím.. Ale nakonec jsem si řekla, že si s pořízením počkám až cena klesne.

A takhle to dopadlo i u mě. Když jsem dostala možnost, že buď lístky na můj celoživotně vysněný koncert a nebo mojí také vysněnou kabelku O´bag, tak následovala dlouhé rozhodování. Probrala jsem to i s mojí starší sestrou Markou a ta byla pro O´bag a já jako hodná, mladší sestra jí vždy poslechnu a dám na její rady. Jupíí!!
Po pár dnech byla u mě doma!!

Když mi přišla, tak nadšení bylo pouze u mě, hihi.. Taťkovi se O´bag nelíbila a říká, že je to podobné kabelkám, které se nosily ve 20.století. No móda se vrací :-D.

Hned jak jsem jela do Brna, tak jsme jí musela provětrat. Dala jsem si do ní tolik věcí, že jsem ani nedoufala, že se mi tam všechny vlezou a O´bag je unese.
I po nandání všech mých potřebných věcí jsem v O´bag měla stále plno místa.  Bála jsem se aby se mi nezničila, jestli to všechno unese, ale ona unesla! Rameno mě z ní nebolelo a nesla se i pohodlně. U jiné kabelky by mě bolelo rameno hned po pár minutách nošení.

Líbí se mi, že se dá O´bag krásně umýt a nebo dát na chvíli do pračky.  Kdekoli jí položit a nebát se, že se mi převrátí na zem. Akorát mám strach, že se mi po nějaké době nošení poškrábe. A navíc máte vlastní, originální kabelku, kterou si můžete různě skládat a ladit k vašim krásným outfitům. Rozhodně to není má poslední a už se pomaličku dívám, kterou další krásku si pořídím.

Já mám O´bag ve standardní velikosti v odstínu Volcano. Vnitřek není originální od O´bag. Celý set kabelky mě vyšel na 2 300 Kč.
Líbí se ti kabelky O´bag?
Máš nějakou?
21 komentářů Přidat své
  1. Káťo, já tě naprosto chápu, nemusíš se omlouvat.. Každému se nemůže líbit všechno, to by ten svět nebyl krásný a zajímavý, jako je teď! Já z mé O´bag mám velkou radost a to je pro mě důležité 🙂
   Jsme ráda, že jsi se semnou podělila o svůj vlastní názor 🙂

 1. Kabelky vůbec nenosím, jsem batohový typ, ale o´bag mě zaujala, vídávám ji u zákaznic. Líbil se mi typ s provazovýma ušima… Ale sama bych to nechtěla.

 2. Tato kabelka nepatří mezi ty, které se mi hrozně líbí a musím je mít ale i tak se mi líbí. Můj styl to není ale každý máme jiný názor a pohled na věc. Tak ať jsi s ní spokojená! 🙂

 3. Tyhle kabelky se mi moc líbí, jen by mi ke mně nějak neseděly. Každopádně ta tvoje je úplně krásná 🙂

 4. Mě se tyhle kabelky líbí moc. Zatím jenom můžu tiše závidět spolužačkám, ale slíbila jsem si, že si minimálně jednu časem pořídím 🙂

 5. Pro který koncert jsi se rozhodovala? Volila bych koncert, protože kapela třeba nemusí přijet, ale kabelek bude vždycky dost 😀 O´Bag se mi moc nelíbí, nejsem na gumové doplňky, ale proti gustu 🙂 A dvacáté století není ještě tak dávno 😀

 6. Vždycky když jdeme se spolužačkama okolo výlohy, tak sypeme z rukávu asociace na tyhle kabelky. Na drahý kus čehosi. Upřímně bych si to vzala leda k vodě, kdyby mi to někdo daroval, ale sama bych si to nekoupila. Jediné, co se mi na nich líbí jsou barvy, ale koneckonců ty mohu mít i na vytištěném papíře.
  Moc se mi však líbí tvůj článek. 🙂

 7. Neříkám, že se mi ani trošku tyto kabelky nelíbí, ale nějak moje srdce ještě nezasáhly natolik, abych po nějaké zatoužila… já bych za ty peníze spíš chtěla nějakou věc do bytu 😀 🙂 Ale pokud se ti líbí, tak gratuluji, že jí konečně máš!:D 🙂

  Lovies 47

  GIVEAWAY o kosmetiku SOAPHORIA

 8. Mě osobně se spíš líbí kabelky typu Desigual. Tím nemyslím, že musí být nutně značková, ale spíš v takovém duchu (barevnější, kytičky, atd 🙂

  Piosek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *