RECENZE | Velký štětec na pudr – EcoTools

 

Mé začátky se štětci na make-up byly asi úplně stejné, jako každé ženy nebo dívky.

Rozhodně jsme nezačínala se štětci za několik stovek, ale pouze z čínského e-shopu (jméno si už nepamatuji). Byla to sada asi 15 štětců na make-up a její cena byla kolem 150 Kč, takže co by jste od takové sady čekaly, že? Ale já si s ní vystačila poměrně dlouho (cca půl roku), ale postupem času jsme zjistila, že mi sada nevyhovuje, a že to není to pravé ořechové.
Zkrátka jsem začala pátrat po lepších a zároveň dražších štětcích, ale na trhu jich je mnoho na výběr, takže pročítáním mnoha recenzí na různých blozích o různých štětcích na make-up mi zabralo pár hodin.
Ale s úspěchem, hurá už vím jaké chci! Chtěla jsem vyzkoušet více značek, takže na oči jsem si vybrala
od Péti z blogu PetraLovelyHair, na konturování od značky Makeup Revolution a na ostatní části obličeje zatím stále vybírám a nebo čekám až mi přijdou a já se budu moc s chutí pustit do zkoušení a kochání se krásných a hebkých chundeláčků.. 😀
Štětec na pudr je pro mě velmi důležitý, jelikož jej využiji každý den. Po přečtení mnoha recenzí mě velmi zaujal štětec na pudr od značky EcoTools, který se na internetu i v kamenných obchodech jevil jako velký, hebký a
chundelatý štětec, který je na pudr jako dělaný, tak proč ho nezkusit, že?
Jak jsem psala, tak štětec na pudr se dá sehnat v pohodě i v kamenné prodejně (drogérie DM) a nebo na internetu v různých e-shopech (Notino.cz, atd..). Já si ho koupila na e-shopu, kde byl za příznivou cenu.
  1. Vzhled štětce
  2. Je z recyklovaného materiálu
  3. Cena není nějak vysoká
  4. Dostupnost štětce
Oficiální popis štětce na pudr:
Je vyroben z jemných štětinek a má recyklované hliníkové kování a hladkou bambusovou rukojeť. Štětec perfektně
nanáší pudr na vrstvu make-upu. Široká špička zajišťuje rovnoměrné nanesení, čímž vytváří nádherný vzhled.
Vzhled štětce se mi velmi líbí, i když není elegantní a ani není v černé či zlaté barvě, kterou já mám velmi ráda.
Kdo zná a čte můj blog, tak ví.. Moc se mi líbí, že je štětec i v cestovním pouzdře, takže se vám v kufru nebo kosmetické taštičce nemůže rozbít, ušpinit či se do štětin dostat nějaké bakterie.
Dokonce i to pouzdro je vyrobeno z přírodních materiálu a látky (etylen vinyl acetát), která neobsahuje ftaláty ani PVC.
Štětinky jsou krásně jemné, lesklé a skvělé na sebe nanesou pudr, který poté jemně a rovnoměrně roznesou po celém obličeji. Štětec používám už nějaký ten měsíc a ani jedna štětinka z něj nevypadla, dokonce jsem štětec i několikrát myla a stále jako nový.
Dávala jsem ho osahat několika svým kamarádkám či sestře, mamce a všechny z něj byly nadšené.
Značka EcoTools nabízí mnoho dalších štětců na jiné obličejové části, takže přemýšlím o pořízením ještě nějakého štětce od této značky. Nejvíce mě láká štětec, který je určen na korektor.
Cena velkého štětce na pudr je 245 Kč
Pokud vás štětec zaujal, tak si ho můžete zakoupit TADY
Jaké štětce používáš ty? 
Máš zkušenosti se značkou EcoTools?
11 komentářů Přidat své
    1. Z Avonu mám dva štětce. Jeden je na oči, ten je celkem fajn, ale ten druhý určen na make-up je propadák. Zkoušela ho sestra, která z něj měla vyrážku. Já jsme z něj vyrážku neměla, ale dělá mapy a nedá se s nim make-up hezky roztírat.. Ale asi dám ještě nějakému šanci, produkty z Avonu mám moc ráda.. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *