MÁ VELKÁ OBJEDNÁVKA!

 

 

Zatím mám zkušenosti s pěti vůněmi, i když se mi do rukou dostala i šestá, ale ta putovala k mé kamarádce 🙂 Článek o Yankee Candle chystám až na zimu.

 

Jelikož tento nákup byl o něco větší, než obvykle, byly v něm produkty za více jak 1 600 Kč a neměla jsem čas jet do centra Brna si nákup vyzvednout osobně. Nechala jsem si tedy nákup poslat na poštu. Líbí se mi, že jsem si mohla vybrat ze čtyř způsobu dopravce a za stejnou částku 🙂 Já zvolila Českou poštu a balík na poštu, jelikož jsem nebyla doma a nechala si nákup poslat na nejbližší poštu tam kde jsem se nacházela celý minulý týden.
Nákup byl hned druhý den po objednání na poště, což mě opravdu mile překvapilo!
Co vše jsem si na Notino.cz objednala?
 • krásnou rtěnku v odstínu Brave od značky M.A.C.
 • Samoopalovací pěnu pro rychlé opálení od značky St. Moriz
 • Velké balení laku na vlasy od značky Kallos
 • Růžovou vodu od značky Leganza Rose
 • Známí tekutý korektor od značky Catrice
 • Štětec na obočí od značky BrushArt
 • Hydratační konturovací tužku na rty od značky Astor
 • Mé velmi oblíbené gumičky do vlasů od značky InvisiBobble
 • Krásný neonově růžový lak na nehty od značky Dermacol
 • Tři votivky od značky Yankee Candle s vůní Sicilian Lemon, Raspberry a Lavender
Rtěnka, která rtům dodá smyslný vzhled
Rtěnku Vám rozhodně nemusím představovat. Jelikož M.A.C. rtěnka není rozhodně levná záležitost a jejich kupování/sbírání jsem doslova podlehla, tak neznám konec, ale abych je všechny unosila, rozhodla jsem se pro limit devíti M.A.C. rtěnek.
Proč zrovna devíti?
Jelikož na svém kosmetickém stolku mám organizér na devět rtěnek a moc ráda bych jej celý zaplnila pouze M.A.C. rtěnkami 🙂 Odstín který jsem si vybrala se mi zatím líbí nejvíce ze všem rtěnek od téhle značky, které vlastním.
Dá se nosit snad ke každému líčení, na jakoukoliv příležitost a sluší snad každé ženě!
Cena rtěnky byla 560 Kč. Recenzi na tuhle krásnou rtěnku chystám koncem října.
Krásné rychlé opálení pouze za jedinou noc

Letos k moři neletíme a na sluníčku v Česku se sice opálím, ale ne tolik jak bych si přála. Takže jsem musela zvolit opálení samoopalovací pěnou. Vybrání dobré značky bylo složitější, než jsem si myslela, ale po zhlédnutí videí jsem byla rozhodnutá pro velmi chválenou značku St.Moriz. Cena pěny byla 249 Kč. Recenzi chystám v polovině srpna.

Lak na vlasy

Ten moc nepoužívám, ale vždy když si dělám drdol a nebo pracnější culík, tak mi lak doma chyběl. Zatím jsem ho
nezkoušela, ale jsme na něj velmi zvědavá 🙂 Cena laku na vlasy byla 89 Kč. Recenzi chystám začátkem září.

Má první růžová voda

O tomto produktu jsem slýchávala často a párkrát ho zahlédla i v drogérii, jen mi její cena přišla vysoká. Ale na parfums.cz jsem narazila na růžovou vodu za nízkou cenu, takže jsem na ní zvědavá. Zatím jsem nezkoušela, ale voní moc příjemně 🙂 Cena byla 65 Kč. Recenzi chystám v listopadu.

Tekutý korektor
Přiznám se, že jsme snad nikdy tekutý korektor nezkoušela a mám pouze několik zkušeností s tuhými. V létě nerada používám make-up nebo BB cream, ale nedokonalosti nějak skrýt musím. Proto jsem zvolila často chválený korektor od Catrice. Cena byla 125 Kč. Recenzi chystám v říjnu.
Štětec na obočí

Obočí je pro mě snad nejdůležitější na celém obličeji, proto si na něj dávám velmi záležet. Hned po jeho úpravě mi
změní celý vzhled obličeje 🙂 Než jsem si koupila tento štětec, tak jsem denně používala mini štěteček, který byl u paletky z Avonu a co si budeme povídat, tak ten není úplně nejlepší a nejkvalitnější. Malování s mini štětečkem byla zbytečně zdlouhavá, tak se těším, že s tímto bude o něco rychlejší. Cena byla 85 Kč. Recenzi chystám v září.

Univerzální konturovací tužka na rty

Rtěnek mám mnoho v různých odstínech, takže by bylo pro mě velmi těžké mít pro každou rtěnku speciální konturovací tužku ve stejném odstínu. Proto jsem zvolila snadnější verzi a to hydratační konturovací tužku na rty v univerzálním odstínu. Cena byla 78 Kč. Recenzi chystám v listopadu.

Nejlepší gumičky do vlasů

Dle nadpisu jste asi již zjistily, že tyto gumičky jsou pro mě ty nejlepší.  Mám dost husté vlasy, takže představa, že si vlasy sepínám obyčejnými gumičkami mě celkem děsí. Těchto originálních InvisiBobble gumiček mám již třetí balení. Cena byla 80 Kč.

Opravdu neonový lak na nehty

Tyto laky mám na léto nejraději a jako milovnice růžové jsem si musela pořídit na léto krásnou růžovou barvu 🙂 Cena byla 34 Kč.

Votivky od Yankee Candle

V mém nákupu nesmí chybět ani votivky, které pálit stále a stále mě překvapují. Tentokrát jsem si pořídila tři, ale doma na pálení mi zůstaly jen dvě. Zatím jsem k nim pouze čuchala a voní božsky, takže se už nemůžu dočkat až je budu pálit 🙂 Cena jedné votivky byla 69 Kč.

Máš zkušenosti s nějakým produktem z nákupu?
11 komentářů Přidat své
 1. Ahoj, objednávka je moc fajn. Taky jsem si teď kupovala lak na vlasy a já preferuji Garnier a lak na nehty mám ráda od dermacol..:-)

 2. Také jsem podlehla sbírání Mac rtěnek, mou oblíbenou je ta od Ariany Grande. Fascinuje mě, jak dobře drží:) ale skutečně to není nic levného. Moc pěkný výběr věcí

 3. Gumičky jsem si pořídila taky a jsem spokojená. 🙂 Ten lak od Dermacolu je moc hezký, ale jelikož mám momentálně gelové nehty, tak by se mi moc nehodil. 😀 Pěkné věci sis pořídila. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *