Zdravé a silné vlasy, díky Revitalon Forte?

 

Krásné ráno všem!
Před více jak měsícem portál Blogerky.cz zveřejnil výzvu na kapsle pro zdravé a silné vlasy od značky Revitalon. Nikdy jsem žádné kapsle (tablety) určené na vlasy nezkoušela, pouze jednotlivé vitamíny, které měly více prospěšných látek pro celé tělo.

Ale na takové kapsle a výživu pro mé vlasy jsem se na internetu několikrát dívala, ale moc jsem tomu nevěřila. Četla jsem na ně, jak kladné tak i hodně záporné názory. Např. že se jedná o vyhozené peníze oknem a nebo dokonce i to, že slečny po užívání podobných doplňků přišly o menstruaci. Ale chápu i to, že na každého vše působí jinak.

Hodně mě zajímalo celé složení kapslí, než jsem se do výzvy o testování přihlásila. Líbí se mi, že na jejich oficiálních stránkách najdu to, co potřebuji!

Z jejich stránek jsem se dozvěděla, že kapsle Revitalon Forte obsahují mnoho speciálních složek, které jsou pro naše vlasy velice prospěšné!

 

 

 

AMINOKYSELINY, které dodávají vlasům potřebné bílkoviny
MĚĎ, která zachová přirozený odstín vlasů
VITAMIN B6, PIVOVARSKÉ KVASNICE a BIOTIN
ZINEK, SELEN a EXTRAKT Z PŘESLIČKY
VITAMIN C, který obsahuje látky nezbytné pro strukturu pokožky a krevních cév 
EXTRAKT Z KOPŘIVY, který je doporučen užívat při problémech s vlasy 

Složení kapslí mi přišlo opravdu skvělé, takže se nebylo čeho obávat. Přišlo mi tedy balení 30 kapslí, což je na 30 dní, jelikož se denně užívá jedna kapsle a to vždy po jídle. Tím pádem jsem je užívala vždy ráno po snídani. Když jsem viděla kapsle poprvé, tak jsem se celkem lekla jejich velikosti. Ne, že bych měla problém s polykáním větších tabletek či prášků, ale přeci jenom se maličko lišší svojí velikostí od jiných léků či vitamínu. Myslím si, že by někdo s jejich velikostí mohl mít problém. Ale kapsle mi nakonec šly spolknout skvěle, bez jakýchkoliv problémů! Vždy je potřeba pořádně kapsli zapít tekutinou 🙂

Mě se tedy dostaly do rukou kapsle s dávkou na celý jeden měsíc, takže jsem od nich nečekala nějaké extra velké zázraky a mé požadavky na ně byly nulové. 

Proč jsem kapsle Revitalon Forte chtěla vyzkoušet? 
Můj hlavní důvod byl ten, že jsem začala studovat obor kadeřnice a jsme si vzájemnými modely. Praxe máme 2x do měsíce a jelikož se učíme momentálně pěšinky a natáčky, tak je nutné si vlasy denně mýt a udržovat je mokré podobu natáčení. No asi si dokážete představit, co to s vlasy udělá, když dříve byly zvyklé na mytí obden či každý třetí den a nyní se myjí denně a navíc se stále češou, foukají, natáčejí a mnoho dalšího. Proto jsem se o své vlasy začala celkem bát, jelikož na nich vidím, že jsou jiné, horší! Nejsou již tolik zdravé jako dříve. S délkou a růstem vlasů žádný zásadní problém nemám, i když v lednu to bude rok, co jsem si je ze své dlouhé hřívy až po zadek nechala zkrátit na mikádo. Ale za těch několik měsíců mi vlasy dorostly a momentálně je mám skoro po lopatky. 

Kapsle Revitalon Forte jsem užívala opravdu poctivě po dobu necelého měsíce, jelikož mi přišly v den, kdy to přesně na měsíc nevychází. Ale jedná se pouze ještě o nějakých 5 kapslí, takže o nějakou zásadní změnu se jednat nebude. Navíc výsledky jsem viděla již po cca 10 dnech pravidelného užívání! 

Již po těch 10 dnech jsem si všimla, že jsou mé vlasy lesklejší, silnější a dříve mi občas nějak ten vlas vypadl a to jsem si je ani v tu chvíli nemusela česat. Ano, občasné vypadávání vlasů by se dalo považovat za normální, ale při užívání kapslí jsme si všimla, že mi vlasy přestaly padat úplně! Já jelikož na praxích pracuji s různými typy vlasů a vidím, jak o ně holky pečují a celkově jak se stravují, tak jejich vlasy opravdu hodně trpí a jde to již na první pohled vidět. Já osobně se stravuji zdravě, takže i to má určitě velký dopad na mé vlasy! 

Nyní po užití cca 25 kapslí mohu říct, že mé vlasy jsou mnohem více pevné, zdravé a lesklé, než dříve před jejich užívání 🙂 
Momentálně hodně uvažuji o koupi většího balení a to 90 kapslí + 30 kapslí zdarma. Nebo lze také pořídit 90 kapslí + krásný náramek se zirkony, ale já náramky nenosím, takže dám raději přednost té první variantě.

 

 

 

 

 

 

 

 Kde kapsle Revitalon Forte můžete pořídit? 
Např. na e-shopu Naše vitaminy a nebo v různých internetových či kamenných lékárnách 🙂
Cena 30 kapslí se pohybuje okolo 192 Kč a 90 kapslí + 30 kapslí zdarma seženete za cca 543 Kč 

Chtěla bych moc poděkovat portálu blogerky.cz, za možnost vyzkoušení Revitalon Forte! 

Jeden komentář Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *