Dvoufázový odličovač, který posílí růst řas? – Bielenda

Čistá odlíčená pleť je pro mě velice důležitá a je to č. 1, než jdu spát. Nenávidím to, když někdy usnu odpoledne unavená a neodlíčená, jelikož se odličuji vždy až večer po sprše. Zajímavé je, že nikdy s neodlíčenou pletí se nevyspím kvalitně a po celou tu dobu spánku mám v hlavě to, že mám na pleti make-up, na očích řasenku, atd. Při tom doopravdy spím, ale to podvědomí je silné!

Svůj oblíbený odličovač pleti a očí stále hledám. Před cca rokem jsme si oblíbila
odličovač od značky Green Line, na který jsme recenzi již psala. Ale nebavila mě velikost lahvičky, která na mě byla moc malá. Mám raději větší produkty, u kterých se nemusím bát, že mi po pár použití hned dojdou.

 

 

 

 

Proto jsme začala hledat jiný odličovač. Zkusila jsem od Avonu (bohužel, ten co mi vyhovoval se vyrábí pouze v cestovním provedení) a také od značky Delia (na zkoušku jsme si vzala cestovní balení, ale má i větší). Ale ani jeden z nich jsem si neoblíbila na tolik, že bych se k němu vracela. Zároveň mám velice citlivé oči, takže o to je hledání odličovače těžší!

Na mém oblíbeném e-shopu jsem zahlédla při prohlížení pro mě skoro nevyzkoušení značky Bielenda dvoufázový odličovač, který je přímo určen pro citlivé oči a měl by posílit růst řas. To znělo velice lákavě, tak jsem se rozhodla, že ho zkusím!

Co dvoufázový odličovač slibuje?
vhodný pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček
odstraňuje i voděodolný make-up
hydratuje a chrání
posiluje růst řas
odstraňuje pocit sucha v oku
zklidňuje a zmírňuje podráždění očí
odstraňuje stopy únavy očí a otoky
nezanechává mastný film
Jsem milovnice růžové barvy, takže jsem si tohoto odličovače v nabídce v e-shopu mezi všemi těmi odličovači všimla jen díky jeho barvě :-D. Co všechno odličovač slibuje, to jsem si musela vyhledat na oficiálních stránkách značky, jelikož na daném e-shopu o produktu nemají žádné informace. Obal, jak jsme psala se mi moc líbí díky barvě, lahvička je celá z plastového materiálu.
Klasické lepící etikety, které se po nějaké době používání odlepí, to jsme si myslela já. Žádné odlepení, ani nejmenší náznak na lahvičce není a to jsem s odličovačem i cestovala k mamce, takže mi nestál pouze na
poličce v koupelně 🙂 Díky tomu, že semnou odličovač i cestoval, tak jsem vyzkoušela kvalitu víčka, která je na
jedničku!
Víčko se mi v plné kosmetické taštičce neotevřelo a krásně drželo, nic z lahvičky nevyteklo.
 
Odličovač je dvoufázový, což znamená, že před nanesením na odličovací tampónek je nutné s ním zatřepat, aby se obě látky smíchaly. Vůně odličovače je velice slabá a jemná. Není skoro vůbec parfemovaný a to uvádí i samotný výrobce.

Jak jste si sami mohli přečíst, tak toho odličovač očím slibuje opravdu mnoho!nepoužívám voděodolný make-up ani řasenku, takže nevím zda je odličovač schopen odlíčit i voděodolný make-up, ale jak jsem viděla, jak si poradí s klasickým, tak věřím, že si poradí i s tím voděodolným.

 

 

 

 

Odličovacím tampónkem s odličovačem jsem nemusela oči ani pleť dřít, krásně, jednoduše a rychle make-up odlíčil. Oči mi opravdu ani jednou po aplikaci nepálily a to ani tehdy, kdy se mi odličovač přes tampónek dostal hodně do očí. Nepříjemné to bylo, ale to jen protože, nemohu mít vůbec vodu v očích. Pleť ani oči mi odličovač nevysušoval, nemastil, krásně odlíčil, vyčistil a hydratoval. Nemohu říct, jestli mi i posílil růst řas, jelikož jsem si neudělala foto před a po, ani jsme růst nějak nepozorovala. To ale dělám nyní, jelikož se mi do rukou od blogerského portálu dostalo sérum na řasy, ale o tom, jak dopadlo testování se dozvíte za několik týdnů.

Složení: 
Aqua, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Glycerin, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, Hydrolyzed Keratin, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Arginine PCA, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Disodium EDTA, Methylparaben, DMDM Hydantoin, CI 17200 (Acid Red 33). 
Dvoufázový odličovač má 140 ml
Cena je 69 Kč 
Odličovač zakoupíte TADY
7 komentářů Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *