Tvarující řasenka na obočí – Maybelline

S produkty na obočí zas tak velké zkušenosti nemám, za svojí upravovací dobu obočí jsem vyzkoušela cca 5-6 produktů určené na tuhle obličejovou část 🙂 Jsou různé kosmetické varianty, jak a čím si můžeme obočí upravovat. Já mám zkušenosti s klasickou tužkou, gelovou tužkou, stíny na obočí, gelem v kelímku, gelem v tubičce a v poslední části s tvarující řasenkou. Tyhle všechny produkty byly od různých kosmetických značek – Essence, Avon, Freedom, NYX a Maybelline. 

Tvarující řasenku na obočí jsem si objednala, jelikož jsem s produktem tohoto druhu neměla žádné zkušenosti a lákalo mě něco nového na obočí vyzkoušet. Řasenku jsem vybrala podle hodnocení na e-shopu, kde si jí slečny chválily a měla samá pozitivní hodnocení. Odstín jsem vybrala náhodně tedy Medium Brown. Jedná se o takový řekla bych univerzální odstín. Já nyní už teď vím, že bych nesáhla vedle, kdybych si vybrala ten nejvíc tmavý. Jsou tři varianty odstínů, abych Vám to upřesnila. Nejsvětlejší je Dark Blond, univerzální Medium Brown a nejtmavší, který jsme měla zvolit já je Dark Brown.

Co tvarující řasenka na obočí slibuje?
zvýrazňuje a upravuje obočí
obočí rychle a jednoduše nabarví, upraví a celkově vylepší

neslepuje

Jakmile mi tvarující řasenka došla, tak jsem jí s radostí a těšením začala testovat. Na tvarující řasenky neboli lépe řečeno gely s kartáčkem od různých značek jsem četla plno kladných recenzí, mnoho slečen si tento produkt opravdu velmi chválí. Než Vám napíšu mé hodnocení, tak napřed ohodnotím jeho vzhled (balení).

Balení se mi líbí! Tvar je klasický, jako například u nějaké řasenky. Design je jednoduchý, nepřeplácaný, ale zároveň dokáže zaujmout oči 🙂 Velmi se mi líbí nápad s odstíny, které jsou ze předu na etiketě, takže lehce poznáte odstín řasenky. Také se mi moc líbí použité fondy na etiketě, navíc jsou v bílé barvě, ne klasicky v černé!


A teď na hodnocení produktu uvnitř obalu, který nás zajímá nejvíce! Začnu štětečkem, který je na mě zbytečně moc velký. Klidně bych uvítala v menším provedení. Hezky se s ním pracuje na začátku obočí, ale tam kde se obočí ztenčuje, tak je to horší. Občas si ve spěchu musím pomoc s „uchošťourem“, aby barva nebyla nejen na obočí, ale i okolo něj.

Samotná barva, jak už jsem na začátku psala je pro mě maličko světlejší a já bych snesla klidně i tmavší. Ale je to moje chyba, takže tohle již řešit nebudu! Jinak se barva na obočí nanáší rychle a snadno. Celkový vzhled obočí po nanesení barvy je moc hezký, upravený a hlavně přirozený. I když se Vám musím přiznat, že mi dělalo menší problém si na řasenku zvyknout a být s ní spokojená. A to hlavně díky tomu, že jsem od ní očekávala, že by obočí krásně vyplní a nebudu muset používat už žádný jiný produkt, než tuhle řasenku.

 

 

Dokonce jsme jí i na několik týdnů vyřadila ze své kosmetické sbírky a vůbec na ní nesáhla. Něco se ve mě ale zlomilo a já si řekla, že tvarující řasence zkusím dát ještě jednu šanci, že to přeci není možné, aby mě natolik nevyhovovala.

Takže asi pátý pokus! Obočí jsem si učesala kartáčkem na obočí a začala gel nanášet do požadováného tvaru. Řasenka obočí hezky upravila, dala mu barvu a tvar. Potom jsme ale do ruky musela vzít svojí oblíbenou paletku na obočí od Avonu a obočí hnědým stínem ještě vyplnit. No a až po tomhle kroku jsme byla s výsledkem spokojená. Obočí mi takhle vydrží celý den! Nemůžu říct, že jsme s tvarující řasenkou na 100% spokojená a že bych si jí opět pořídila, to ne a ani to po vypotřebování neplánuji. Ale myslím si, že pro světlé typy, které si chtějí své obočí lehce upravit, tak to bude ideální produkt. Jen musím upozornit, že řasenka na obočí není voděodolná, což je škoda.

Tvarující řasenka má 7,6 ml 
Cena byla 127 Kč
Zakoupíte TADY

5 komentářů Přidat své
  1. Obočí jsem si nikdy nijak zvlášť neupravovala, ale když jsem si ho omylem ufikla elektronickým zastřihávačem obočí, nic jiného mi už rázem nezbývalo. Pořídila jsem si stín na obočí od NYX a jsem naprosto spokojená..
    …Instantní krása…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *