Rovné i vlnité vlasy s žehličkou Remington Air Plates

Ahoj, dnes tu máme recenzi, která na blogu byla naposled před rokem. Řeč je o žehličce na vlasy. Bez žehličky na vlasy si život již představit nedokážu, jelikož vyžehlené vlasy musím mít pokaždé pokud jdu mezi lidi a to je jedno kam. Pokud mám ale praxe, kde si vlasy myjeme téměř denně, tak to bez rovných vlasů přežiji, jelikož žehlit si je, tak to nemá cenu.

Se značkou Remington mám dlouholeté zkušenosti. Se starší verzí žehličky byla dlouhá léta spokojená mamka i sestra a po několika letech používání, když jim obě dosloužily, tak si opět koupily nové žehličky od té samé značky. Ale jelikož jsem psala na začátku, že se značkou mám samotné zkušenosti i já, tak tím jsem myslela, že sama od ní vlastním nějaké věci na ulehčení života 😀
V první řadě je to vysoušeč vlasů neboli fén. Fén od Remington mám víc jak rok a lepší fén jsem neměla a to jsem jich vyzkoušela celkem dost, jelikož mám husté vlasy a foukat si je více jak půl hodiny, tak to nechcete. Dokud jsem si ale nepořídila fén z řady D8700, tak jsem si opravdu těch 30 minut vlasy foukala. Další a vlastně donedávna poslední věcí, kterou vlastním od téhle značky byla žehlička na vlasy, která je z řady S8500. Na tuhle žehličku jsem ale jak již uvádím psala samostatnou recenzi. 

Proč jsem si pořídila další žehličku na vlasy, když už jednu mám? Pokud blog čtete pravidelně, tak jste určitě zaznamenaly, že jsem byla obdarovaná velmi hustými vlasy a nemám to s nimi moc jednoduché. Nejsou rovné, ale spíše vlnité a nepoddajné a já chci mít za každou cenu krásné rovné vlasy a bez žehličky to nejde. Téměř celou dobu, co píši tenhle blog, tak jsem zaregistrovaná na webu Blogerky.cz, kde často bývají různé testovací výzvy a soutěže. A nedávno tam právě byla výzva o 10 nových žehliček na testování, tak jsem zkusila své štěstí a napsala pod výzvu, proč bych zrovna já 1 z 10 žehliček měla dostat. A po nějaké době mi došel mail, že jsem byla vybrána a obdržím žehličku, což mi udělalo obrovskou radost a já se na novou žehličky velice těšila! Upřímně, kdo by se netěšil. Byla jsem zvědavá, jak celá žehlička bude vypadat, jestli bude tak dobrá, jak výrobce uvádí a také jsme se těšila, jak porovnám Air Plates s mojí „starou“ žehličkou S8500 🙂 
Co žehlička Air Plates slibuje?
unikátní pohyblivé plochy
technologie Cool Touch odvádí teplo směrem od vnějšího povrchu žehličky
keramické plochy s titanem (obsahují 10x více keramiky)
plochy jemně kloužou po vašich vlasech a dodávají dlouhotrvající výsledky
žehlička je připravena během 15 sekund k použití
vhodná pro všechny typy vlasů
má 5 nastavitelných teplot (150 – 200°C)
Žehlička byla zabalena v klasické papírové krabici a vložena ještě v plastové krabici, která měla přesně vytvarovaný tvar žehličky. Hned na první pohled se mi design žehličky velice zalíbil. Čistě bílý, nepřeplácaný, ale zároveň zajímavý a luxusní design! Přesně takhle si představuji žehličku na vlasy. Designový prvek na celé žehličce je pouze jeden a to stříbrné tlačítko, kterým se vypíná, zapíná a volí stupně teploty.
Pokud žehličku nemáte v zásuvce, tak ani nepoznáte, kde má displej.
Displej není klasický, jako u žehliček bývá. Ale je vyobrazen na stříbrném proužku a stupně poznáte, když žehličku zapnete. Zapíná se podržením tlačítka na 2 sekundy. Teplota je velice zajímavě řešená! Neukazují se vám klasická čísla, ale tečky (což vidíte níže na fotce v návodu).
K žehličce byl mimo jiné zabalen i návod k použití, záruční list a nástavec z gumy na cestování. Jediná věc, co mě maličko mrzí je, že k žehličce není přiložen nějaký sáček či pouzdro na cestování, aby se žehlička nepoškrábala a byla v bezpečí. V bezpečí budou při cestování pouze plochy, když použijete gumový nástavec.
Já jsem zvyklá používat vždy teplotu kolem 200 – 230°C, dle toho jestli vlasy žehlím do rovna nebo dělám vlny. U téhle žehličky jsem otestovala všechny teploty a nejvíce mi na žehlení vlasů vyhovuje 210°C a na vlny nejvyšší teplota, což je 230°C. Ale volba teploty se odvíjí od síly a zdravý vašich vlasů.
Když žehličku zapnu a navolím si teplotu, tak během 15 sekund můžu žehličku použít, což je opravdu rychlost blesku! Dříve jsem čekala klidně i minutu, než se mi žehlička nahřála. Díky pohyblivým plochám mohu žehličku uchopit i podél ploch, což velice oceňuji. U mé „staré“ žehličky jsem se takhle několikrát omylem spálila.
Žehlení vlasů je s ní opravdu rychle a jednoduché. Stačí s ní přes pramen vlasů přejet pouze jednou a pramen je krásně rovný. Občas se mi stalo, že mi vytrhla nějaký ten vlas, ale stalo se mi to během jednoho žehlení 1-2x, takže nic hrozného 🙂 Vyžehlené vlasy mi vydrží krásně dokud se nedostanou do styku s vodou nebo větším vlhkem, což je za mě skvělé! Opravdu jsou dokonale rovné!

Vlny pomocí žehličky jsme dříve moc nedělala, jelikož to pro mě bylo moc složité. Žehlička mi nedovolila jí uchopit tak, abych s ní udělala krásné vlny a postup by byl pro mě moc zdlouhavý. Ale s žehličkou Air Plates výrobce doporučuje dělat vlny a tak jsem to i vyzkoušela i já! A jde to! Rychle, jednoduše, ani jednou jsem se nespálila a výsledkem byly krásné vlny..Cena žehličky je 2 199 Kč

Já jsem ze žehličky Air Plates nadšená a jsem moc ráda, že mám tu možnost jí vlastnit (za tuto možnost moc děkuji webu Blogerky.cz)! 
6 komentářů Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *