Pomáda na obočí – Freedom

Určitě znáte značku Freedom, která vyrábí dekorativní kosmetiku. Je dostupná nejen na internetových e-shopech, ale i v některých drogériích. Já si před nedávnem konečně od Freedom něco pořídila, no a na to „něco“ bude dnešní recenze 🙂

Obočí je velice důležitým prvkem našeho obličeje a proto by jsme si na téhle části měly dát záležet. Slečna může být jakkoliv krásně namalovaná, ale pokud nemá upravené obočí nebo klidně i má, ale špatně, tak jí to pokazí celou vizáž obličeje.

Jestli tu nejste poprvé, tak jste měly tu možnost si všimnout, že celkem často zkouším nové produkty na obočí a vždy vám dám formou recenze vědět, jak u mě daný produkt dopadl! Každá slečna si může vybrat, jaký produkt na úpravu obočí jí nejvíce vyhovuje. Nebo může zvolit větší kombinaci produktů, nemusí používat pouze jeden samotný produkt. Snad každá značka, která vyrábí dekorativní kosmetiku, tak má ve své nabídce nejméně jeden produkt určený na obočí. Na trhu je nespočet produktů a každý si musí najít ten svůj, který mu bude nejvíce vyhovovat, se kterým si své obočí dokonale upraví, aby vypadalo krásně a práce s ním byla rychlá a jednoduchá.

 

Produkty na obočí jsou dostupné formou – stínů, gelů, tužek, tónovacích a permanentních barev, gelových řasenek, per, pudrů, balzámů a pomád. Přijde mi, že výrobci už ani neví, co ještě vymyslet, jelikož je toho opravdu mnoho. Nebo je tu ještě jedna možnost a to zásahem od profesionálky v salóně, ale to je už krok, který máte na celý život. O tom ale dnes řeč nebude 🙂

Co pomáda na obočí slibuje?
skvěle pigmentovaná
vydrží celý den
obočí vypadá profesionálně
voděodolná
k dispozici v 11 odstínech
I tato recenze nezačne jinak, než klasickým recenzováním obalu. Pomáda je zabalena v malé papírové krabičce, která má celý černý obal a pouze bílý nápis (logo) značky. Balení takovou formou se mi moc líbí a oceňuji to, že si výrobce s balení dává až takhle záležet! Po vybalení produktu z papírové krabičky na Vás vykoukne malý skleněný kalíšek s černým plastovým víčkem. Skleněný kalíšek je sice méně praktický na cestování, ale já už ho několikrát otestovala, kdy jsem ho měla uložený v kosmetické taštičce a ani jednou se mi nepoškodil. Sklo kalíšku je hodně pevné, ale hodit s ním například o dlažbu v koupelně jsem raději nezkoušela (ani to nemám v plánu).
Odstín se mi přes internet vybírá vždy hůř, ale musím se pochválit a zvolila jsem ho pomocí swatchů na netu správně. No ale menší obavy jsem z toho měla, o tom žádná! Já jako bruneta jsem zvolila odstín s názvem Auburn (výrobce popisuje, že je vhodný pro medovou až kaštanovou barvu vlasů).
Konzistenci pomády bych popsala, že je to něco mezi gelem, tuhým stínem a pudrem dohromady. Jelikož se pomáda nachází v kalíšku, tak k aplikaci potřebujete štěteček na obočí, který naštěstí výrobce nepřibaluje k balení. Ano, jsme za to ráda, protože ty malé rádoby štětečky stejně nejsou k použití.
Já jsem velice spokojená se štětcem na obočí od značky BrushArt, ale recenzi na něj jsme již na blogu psala.
Po učesání obočí speciálním kartáčkem, jsem štětcem nabrala pomádu a začala vykreslovat a zároveň ohraničovat obočí. Pomáda šla krásně nabrat, je lehká a neumíte do ní rýt, aby jste něco na štětec nabraly. Pigmentově je na tom opravdu skvěle! Během chvilky jsem obočí měla vykreslené a hotové dle mých představ. Ona na to obočí jakoby sedne a drží celý den! Nemáte ale pocit zatvrdnutí obočí, což se mi u nějaký produktů stává a není to pro mě úplně příjemné. Také jsme musela samozřejmě otestovat voděodolnost pomády. I v této věci si vede velice dobře. Po opláchnutí obličeje vodou se drží na obočí stále drží. Sice nevím, jak bude reagovat v létě například při delším pobytu u vody a ve vodě, ale nějaká doba udržení by tam být měla 🙂 Ale nějakým lepším odličovačem, jde odlíčit dobře a to sice pomaleji, ale není to nic hrozného!

Pomáda má 2,5g 
Cena je 247 Kč 
Pomádu zakoupíte TADY

2 komentáře Přidat své
  1. Já používám klasickou tužku na obočí, ale už delší dobu sháním něco nového s čím by mé obočí vypadalo profesionálněji. 😀 Moc děkuji za tip. <3 Neznáš ještě nějaké značky, které vyrábějí takovéto pomády? Nejlépe nějaké kvalitní z drogerie? :/ <3
    Super článek! <3 🙂
    S láskou
    ♥JORIES♥

    http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *