Hydratační mléko po opalování v solárku s vůní karamelu – Oranjito

Máme tu poslední týden před 4. adventní nedělí, takže přeji klidné svátky a Vánoce!
Ne, že bych do Vánoce nepřidala už žádný článek, ale myslím si, že se to k předchozímu dni hodí 🙂 každopádně ve čtvrtek tu bude další článek, jako vždy (skoro vždy).

Teď se vrátím o týden zpět, kdy jsem zveřejnila recenzi na mléko do solária s vůni mléka a medu, tolik jsem o té vůni básnila a vychvalovala jí, až to bylo skoro trapné, hihi.. V recenzi jsem psala, že se můžeš těšit ještě na jednu recenzi, která bude o mléku PO opalování v solárku a dnes jí tu mám.

Co hydratační mléko slibuje?
prodlužuje opálení
vyživuje
regeneruje
hydratuje
zklidňuje
vhodné pro všechny typy pokožky
má mnoho blahodárných látek, které jsou pro pokožku velmi prospěšné
dobře se roztírá a vstřebává
No k designu obalu nemám nic moc co říct, protože ten se značce Oranjito opět povedl a ona to prostě umí. Nenašla jsem žádný produkt, který by neměl hezký a zajímavý obal. Tohle mléko je určené PO opalování, jak jsem již psala. Dle mého je potřeba pokožku hydratovat i po a nejen před. Sice ta pokožka je opečovávaná ještě z předchozí aplikace mléka, ale tohle má své zastoupení při péči a na ní by jsi neměla zapomínat 🙂 
Mléko jsem si koupila na Notino.cz s vůní karamelu. No jsem prostě milovnice sladkých vůní. Vůni jsem si vybrala dobře, moc dobře 🙂 Konečně ti tuhle vůni mohu lépe popsat, než tu předchozí a lépe si jí můžeš představit. Stačí, když si vybavíš vůni karamelek, tak přesně takhle mléko voní a po aplikaci na pokožku, tak voníš i ty.
S konzistencí jsem byla velmi spokojená. Nebyla příliš tekutá ani hutná, prostě akorát. Aplikace byla rychlá a jednoduchá, jak výrobce uvádí, tak se dobře roztírá a rychle vsakuje. Opravdu! V solárku jsem vždy potřebovala být rychle hotová (namazaná a hned potom oblečená), abych stihla vlak. Díky rychlému vsáknutí jsem vše stíhala a neoblékala si oblečení na nevsáknuté mléko, to se mi ani jednou nestalo. Navíc pokožku krásně hydratovalo, zklidnilo (ani jednou jsem jí neměla podrážděnou), vyživilo a provonělo na několik hodin! 

Obsahuje plno prospěšných látek pro pokožku – konopný, mandlový, avokádový a jojobový olej, bio bambucké a bio kakaové máslo, vitamin E, extrakt ze zeleného čaje a aloe very, allantoin, panthenol a fucogel.

 

 

 

To jestli prodlužuje opálení nemohu úplně hodnotit. Určitě na tom menší podíl mít bude, ale hlavně je potřeba si vybrat kvalitní solárium. Z mé zkušenosti se spíše přikláním k tomu, že ano prodlužuje. Protože jakmile jsem si tohle mléko namazala, tak do pár hodin jsem okamžitě viděla rozdíl 🙂

Tohle je za mě již poslední recenze k opalovacím přípravkám do solária. V nejbližší době žádné další neplánuji, protože solárium teď nenavštěvuji a nevím zda ho opět začnu navštěvovat. Každopádně se solární kosmetikou Oranjito jsem byla velmi spokojená. Obě dvě mléka jsem nestihla celé spotřebovat a bylo mi líto je vyhodit (dobré produkty ráda spotřebovávám do jediné kapičky :-D), takže jsem je dala mamce a ta je s nimi také spokojená.

Hydratační mléko po opalování mě stalo 149 Kč za 200 ml

12 komentářů Přidat své
  1. Pingback: sikiş
  2. Pingback: porna
  3. Pingback: animal porn
  4. Pingback: kralbet twitter
  5. Pingback: porn

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *