Plátýnkové masky Jeu´Demeure

Krásný čtvrtek přeji!
dnešní recenze bude na novou kosmetickou značku u nás na trhu. Ve světe je celkem známá, ale u nás ne, což je velká škoda. Thomas Daniel je distributor onen zmiňované značky plátýnkových masek, o kterých bude řeč a celý článek bude věnován pouze jim.

Značka Jeu´Demeure neboli ,,Zůstaňte mladí“ vyrábí masky, které jsou čím dál více populární a oblíbené. Já sama jsem jim ihned přišla na chuť, i když jich doma mám méně, než těch v konzistenci krému. Množství plátýnkových masek se mi teď ale narostlo, protože jsem dostala možnost vyzkoušet ochutnávkový balíček, který obsahuje celkem 8 masek po čtyřech druzích. 

Abych mohla sepsat tenhle článek, tak jsem zatím vyzkoušela pouze jednu masku, ale ani o jedno hodnocení všech masek nepřijdeš. Chystám po nějaké době recenzi, kde zhodnotím všechny masky. 

Ochutnávkový balíček obsahuje tedy čtyři druhy po dvou maskách, což mi přijde skvělý, protože ne vždycky poznáš po první zkušenosti zda ti maska vyhovuje a vyplatí se koupit další. Na tohle výrobce myslel a přibalil rovnou dvě. Cena balíčku je 679 Kč.

– 2x plátýnková maska Aqua
– 2x plátýnková maska Obnovující
– 2x plátýnková maska Balacing
– 2x plátýnková maska Zklidňující
Začala bych úplným začátkem, kdy mi balíček přivezl dopravce (dopravní společnost PPL). Komunikace byla v pořádku, nevyhovoval mi jejich termín, takže jsem to domluvila na víkend. E-shop www.nadherna-plet.cz posílá i našim sousedům na Slovensko, takže i mé čtenářky ze Slovenska mohou zbystřit a masky si užít 🙂 Navíc je vždy doprava zdarma, pouze za dobírku si účtují nízký poplatek.
Plátýnko ze kterého je maska, tak se jedná o jemné vlákno Cupra, což je přírodní viskóza. Na pleti je jemné a příjemné. Masky jsou v papírové krabičce, takže skvělé i jako dárek. Každá maska je zvlášť ve svém pytlíčku, kde je plátýnko na obličej napuštěné tekutinou. Já se jako první rozhodla vyzkoušet Aqua masku, která má pleti poskytnout hloubkovou hydrataci všech vrstev pleti, vhodná zejména pro suchou pleť, ale mohou jí používat všichni!
Určitě bych pochválit a vyzdvihnout design pytlíčku, ve kterém je maska uložena. Tohle kladné hodnocení patří všem druhům masek 🙂 Aqua masku jsem zvolila proto, protože ten samí den jsem si ráno čistila pleť peelingem, který mi pleť vždy vyčistí, ale zároveň pořádně vysuší, což je nežádoucí, kor v zimním období.
Ale za vysušení pleti od peelingu jsem teď byla ráda, protože mi pomohl alespoň vyzkoušet, jak si s pletí poradí tahle hydratační maska. No nebudu to zdlouhavě okecávat, nevydržím to! Po otevření pytlíčku a vytažení plátýnka jsem hned byla nadšená, protože plátýnko bylo opravdu hooodně namočené v tekutině, žádné polosuché plátýnko, ale hezky nacucané. Maličko jsem měla obavy, aby mi nesklouzávala z obličeje, ale nestalo se tak.
Na pleti hezky plátýnková maska držela a okamžitě jsem cítila, jak si pod ní pleť libuje :). Maska byla i zároveň studená, takže pleť ochladila a hydratovala perfektně. Podle návodu jsem jí nechala působit 20 minut, ale můžeš klidně i po 10 minut déle.
Zbytek tekutiny, co po sundání plátýnka na pleti zůstala jsem ještě zapracovala do pleti a promasírovala. Cítila jsem, jak se všechna tekutina dostala do pleti a bylo to jak na dotek, tak i na pohled poznat. Pleť už nebyla jako sušenka, ale byla krásně jemná, vyživená a hezky jakoby „nacucaná“. Žádné alergické reakce nebo něco podobného jsem nezaregistrovala, takže pleť na masku působila pouze dobře.
Maska Aqua obsahuje kyselinu hyaluronovou, beta-glukan a aminokyseliny, které mají na pleti jenom dobré účinky. 
V jednom pytlíčku je 25g masky a jedna maska vychází na 79 Kč (normální cena je 99 Kč), pokud si koupíš na e-shopu více masek, tak jedna vyjde na 63 Kč. Takže mi přijde fajn se domluvit s kamarádkou, maminkou, babičkou, kolegyní a masek si koupit na vyzkoušení více 🙂 Po vyzkoušení až zjistíš, jaký druh masky ti vyhovuje nejvíce, tak si můžeš zakoupit pouze jeden druh, kde je v balení 10 masek. Všechny masky mají Cosmetic Products Notification Portal.
9 komentářů Přidat své
  1. Zdá sa mi, že som tieto masky už našla v 101 drogérii. Ale nie som si istá. 😀 Veľmi sa mi páčilo to balenie a chcela som to jednoducho vyskúšať. V budúcnosti si tieto masky určite objednám alebo kúpim v drogérii. 😉

    Ann´s Life

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *