Konečně mám svůj oblíbený parfém stále u sebe v kabelce!

 

Krásný nový týden přeji 🙂
konečně nepřicházím se článkem, který má pár dní zpoždění, ale jsem tu včas! Dneska tu pro tebe nemám zas takovou recenzi, ale spíše se tomu dá říct tip, i když zároveň i recenze, protože ten produkt budu i hodnotit, takže 2v1.

Tak a teď k věci, protože ani z názvu článku nejde poznat, o čem bude řeč. Vždy jsem u sebe v kabelce tahala flakonek své oblíbené vůně a bála se, že se mi rozbije a navíc mi zabíral zbytečné místo, kam bych mohla dát něco jiného, ale nemohla, vůně je přeci přednější a důležitější, takže vyhrála.

No ale nedávno jsem viděla a také někde slyšela (už si opravdu nevzpomínám kde), že existuje mini plnitelný flakonek, do kterého si z pohodlí domova, v rychlosti blesku naplníte oblíbený parfém, je plastový (takže mnohem mnohem menší pravděpodobnost rozbití) a navíc je malý, takže se vleze do každé kosmetické taštičky. To zní skvěle, že? 

Nemusela jsem ani moc hledat, teda vůbec hledat, protože plno barev a variant mají na mém oblíbeném e-shopu, ze kterého nakupuji pravidelně. Notino.cz opět nezklamalo!

Zvolila jsem jak jinak, než růžovou barvu, i když ta fialová taky není k zahození 🙂

Hned na začátek musím pochválit balení, ve kterém byl plnitelný rozprašovač (abych byla přesná) uložen. Takhle vzhledově pěkné a „promakané“ balení jsem nečekala. Obal je tématicky stejně barevný, jako plnitelný flakon. V plastové krabičce je uložen ještě do jedné krabičky, moc pěkné.

Na zadní straně obalu je i návod, jak flakonek naplnit, to mi usnadnilo práci a přemýšlení, protože jsem z počátku nevěděla, jak se plní. Není na tom vůbec nic těžkého, vůbec ne!! Naplněný je raz, dva.

Plnitelný flakonek má volných 5 ml. Takže vydrží na několik desítek nastříkání, no podle toho, kolik si na sebe parfému stříkáš a jak často 🙂 Já ho plním tak 1-2x během 14 dní. S parfémem totiž nešetřím 😀 výrobce uvádí, že 5 ml = cca 65 stříknutím. 

Plní se opravdu dobře a hlavně rychle 🙂 postup je sice vyfocen na zadní straně obalu, ale já ti ho i podrobněji vyfotila a k tomu použila můj momentálně nejoblíbenější a nejpoužívanější parfém, který mi opravdu mnoho lidí chválí a cítím ho ze mě stále, neustále a to si ho na sebe nastříkám ráno a v odpoledních hodinách přestříkám za pomocí flakonku. Rozprašovač stříká dobře, nikdy se mi nestalo, že by se sekl, ucpal nebo stříkal špatně. Obrovskou výhodou je i to, že je vyroben sice z barevného plastu, ale i tak je vcelku průhledný, takže vidíš množství, jaké ti zbývá a kdy je potřeba doplnit. Navíc je skvělý do letadla, kdy nepřekračuje povolené množství na palubě.

Nosím ho u sebe v kosmetické taštičce a zabere mi stejně málo místa, jako třeba rtěnka (velikostně jsou si na tom hodně podobně) :). Vždycky když ho někde vytáhnu (např. ve škole), tak nikdo tuhle vychytávku nezná, takže jsem všechny zasvětila do toho, o co jde a vychvaluji ho horem, spodem. No i kamarádka si ho už objednala.

A protože má e-shop v nabídce více značek s plnitelnými rozprašovači, tak ve zkratce napíši ještě něco málo o té, pro kterou jsem se rozhodla já. Značka Perfumepod byla pro mě doposud neznámá a to z jednoho jediného důvodu, zabývá se pouze výrobou plnitelných rozprašovačů, ničím jiným. 

Plnitelný rozprašovač je dostupný i v červené, fialové, modré, zelené a oranžové barvě. Plus je na výběr ze tří řad/kategorii. Já mám rozprašovač z řady Ice, ale dále je řada Crystal a Pure. Cena je 139 Kč. 

8 komentářů Přidat své
  1. Jsem si říkala, jak se flakonek vlastně plní 😀 vypadá to skvěle. Značku také neznám, což je asi tím, že nic jiného krom flakonků nenabízí. Mě se nikdy nechce tahat těžký skleněný parfém… není to zase tak často. A na víkend ten náhradní stačí a v létě si bohatě vystačím s tělovým sprejem, který je naštěstí v plastu a tím pádem i lehčí. Třeba ty od Avonu 🙂
    All my cosmetics

  2. Já jsem nad touto věcičkou už kdysi přemýšlela, ale pak jsem se rozhodla, že si raději koupím malé balení parfému a to budu v kabelce nosit a taky už si vybírám parfémy, který vydrží třeba celou pracovní dobu :).
    Beauty by K.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *