Vyzkoušené všechny druhy masek – Jeu´Demeure

Dneska je přes okno jako na jaře, ale jakmile se vyjde ven, tak se chce co nejrychleji zpátky do tepla. Sluníčko hodně klame 🙂 jak já už se těším na jaro, zima je letos dlouhá a vypadá to, že dlouhá ještě bude.

Konečně jsem se dostala k sepsání recenze na ostatní druhy plátýnkových neboli textilních masek, každý jim říká jinak. Já jim říkám plátýnkové 🙂 Před několika týdny jsem psala článek s novinkou na trhu, ale hodnotila jsem pouze jeden druh ze čtyř. No ale recenzi si zaslouží i ostatní druhy, takže jdeme na to!

Vynechám masku Aqua, protože na ní jsem sepisovala recenzi v minulém článku. Pokud tě zajímá, jaká maska je, tak mrkni na recenzi.

Začnu hodnotit masku Balancing, což je pro rovnováhu pleti. Výrobce jí uvádí jako sjednocující, hydratační a zpevňující, co obsahuje tři peptidy. Zní to dobře!

Maska je především určená pro smíšenou pleť, ale používat jí mohou i ostatní typy pleti 🙂 Plátýnko je napuštěné stejně, jako všechny druhy v tekutině. Kdyby tě zajímalo podrobnější hodnocení plátýnka, které v dnešní recenzi nenajdeš, tak mrkni na minulou recenzi.

Plátýnko jsem nanesla na vyčištěnou pleť a nechala působit dle návodu výrobce, což je doporučených 20-30 minut. Po uplynulé době jsem plátýnko z pleti sundala a tekutinu, co mi na pleti zůstala jsem krouživými pohyby polštářky prstů vmasírovala do pleti. S výsledkem jsem byla spokojená. Pleť mi po masce velmi příjemně a hlavně svěže voněla, takže podle mě bude maska skvělá na letní dny, kdy bude pleť unavená a bude potřebovat péči a odpočinek. Hydratace po sundání masky je, ale hlavně je pleť svěží a to na ní jde poznat 🙂

 

Refresh maska neboli v překladu obnovující má pleti dodat energii a má poté působit jasněji. Zase se budu opakovat, ale i tato maska má velmi příjemnou a svěží vůni, to zkrátka všechny čtyři druhy. Maska je určená především pro unavenou a povadlou pleť, takže bych jí spíše zařadila ke zralejší pleti, ale použít jí mohou všechny typy.
Na pleti jsme jí nechala působit dle doporučení výrobce a poté se postup masírování do pleti zbylé tekutiny opakoval 🙂 Maska na pleti byla velmi příjemná a skoro jako nová, když je teď venku takový mráz. Tuhle masku jsem dala na vyzkoušení i kamarádce, jelikož jsem měla dva kusy a na její pleť maska působila stejně dobře, jako na mé pleti. Pochvalovala si jí!
Poslední druh plátýnkových masek je Smoothing neboli zklidňující. Na tu jsem se hodně těšila. Má pleť zvlhčovat, zklidňovat a ošetřovat, pokud je pleť nějak podrážděná. Já když jsem masku na pleť nanesla, tak se mi žádné známky podráždění nejevily, ale to nevadí 🙂 Pleť je denně vystavovaná různým škodlivým látkám v ovzduší a ještě k tomu nyní přispívá mráz, takže zklidnění a zvlhčení pokožky jsem uvítala. Po celém provedení postupu až po masáž jsem ihned na pleti zaznamenala výsledek. Pleť byla hydratovaná a žádné známky začervenání nebo jiných projevů se nekonalo. Naopak byla svěží a plná energie. Super pomocník po náročném dni 🙂
Než tuhle recenzi ukončím, tak jsem se rozhodla pro ty, které se zajímají o složení produktů trošku více mrknout pod pokličku složení masek.
Každá maska obsahuje látku zvanou Beta-glukan. Je určená pro zachování mladistvého vzhledu pleti, což je naprosto v pořádku. Jedná se o přírodní látku získávanou z rostlin. Navíc má hojící a zklidňující účinky.  Elixír mladí neboli kyselina hyaluronová, další látka, kterou obsahují všechny druhy masek Jeu´Demeure. Neškodná látka, která má velmi dobré účinky pro pleť.  Látka jménem Trehalóza neboli Trehalose je čistě přírodní a lze jí najít pod více názvy. Jedná se o disacharid a pro pleť není nijak škodlivá.
Do kosmetiky se používá pro redukci vůní a také má zvlhčující účinky a předchází předčasnému stárnutí pleti.
Glutathion obsahuje pouze Refresh maska a a je složen z aminokyseliny. Je schopný zneškodnit volné radikály a má antioxidační účinky. 
Dřevný, březový cukr neboli Xylitol je látka obsažena pouze v Aqua masce. Jedná se o čistě přírodní látku. V kosmetice se používá pro aroma, zvlhčení, ochranu a hydrataci pleti. Je zcela nezávadný. 
Komplex triple M je jednoduše řečeno peptid. V kosmetice se používá pro zvlhčení a hydrataci pleti. 
Propylenglykol nebo Propylene Glykol nezpůsobuje na pleti alergické reakce, ani nedráždí. Vedlejší reakce se projevují velmi zřídka, i když se jedná o syntetickou látku vytvořenou z alkoholu. V kosmetice se využívá pro zvlhčení a hydrataci pokožky, váže na sebe vodu. Betain nebo jinak nazýván Glycine, Abromine je přírodní kyselina. Používá se pro udržení vlhkosti, má zklidňující účinky a redukuje vrásky. 
Serin patří k aminokyselinám a využívá se k hydrataci pokožky.  Arginin udržuje vlhkost a pH. Používá se i v přírodní kosmetice. Propanediol je chemická látka, ale není škodlivá. Používá se kvůli hydrataci pokožky.
Ethylhexylglycerin neškodná chemická látka, která má zjemňující účinky pro pleť.
 
Každou masku na e-shopu nadhera-plet.cz lze zakoupit za základní cenu 79 Kč, ale při koupi více jak tří balení je cena jedné masky snížená na 63 Kč. Pokud je objednávka zaslaná po České republice, tak je doprava zdarma.
 
Moc děkuji e-shopu za poskytnutí ochutnávkového balíčku masek k vyzkoušení 🙂
8 komentářů Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *