Paletka očních stínů by Petra – Makeup Revolution

Kdo se pohybuje ve světě make-upu, kosmetiky a líčidel, tak ho rozhodně neminul produkty, který vyšel před několika týdny. Co jiného by to mohlo být, než paletka od naší nejznámější české beauty youtuberky, která je na youtube scéně tuším přes 7 let. Abych byla přesná, tak se schválně mrknu na datum jejího prvního zveřejněného videa. Její úplně první video na youtube má název → Lovely Hair před a po nasazení clip in a Petra ho ukázala světu 14.3.2011.

Už si přesně nevybavuji, kdy jsem Petru začala sledovat poprvé. To asi ani nijak dohledat nelze, což je škoda. Ráda bych se dozvěděla, kdy jsem se stala její odběratelkou. Ale nějakých 5-6 let zpátky to bude. I já když jsem začínala blogovat, což v dubnu bude 5 let, tak jsem psala článek na mé oblíbené blogerky a byla tam i PetraLovelyHair.

 

 

Tenhle úspěch v podobě vlastní paletky ve spolupráci s kosmetickou značkou Makeup Revolution jí velmi přeji a je skvělý, kam to až dotáhla 🙂 když jsem se dozvěděla, že bude mít vlastní paletku očních stínů, hned jsem věděla, že si jí musím pořídit!

 

Paletka by Petra od Makeup Revolution obsahuje 36 očních stínů, přičemž každý stín má 0,8 g. Stíny mají mít vysokou pigmentaci a má to být namíchaný mix matných a třpytivých, v kombinaci teplých a studených tónů. Vytváření looku má být jednoduché. No co víc si přát 🙂 paletka zní velmi povedeně, že?

Nebyla jsem mezi prvními, co si paletku pořídili. Takže jsem měla dostatek času si načíst pár recenzí, ať už na blozích, e-shopech, fórech či videích. Od mých kolegyň byly recenze různé. Většina jich byla pozitivních, ale přečetla jsem si pár negativních, kdy dokonce muselo pár slečen kontaktovat výrobce a řešit reklamaci. Do teď nevím, zda se jednalo o chybné kusy, nebo vážně kvalita ostatních várek šla dolů. Snad ne, protože věřím, že ani má paletka, kterou mám doma a za mě je velmi povedená, tak byla vyrobena mezi novější várkou.

 

Teď se už vrhám na mé zkušenosti, jak na mě paletka zapůsobila při prvním zkoušení a jak při mém líčení obstála!!

 

 

 

 

Překvapila mě už při vybalení z papírové krabičky. Vlastně už od prvního začátku při zjištění ceny mě překvapila poprvé a dál mě nepřestala překvapovat 🙂 Po vybalení z papírové krabičky byla paletka zabalená do bublinkového sáčku. Tady jde vidět, že si i se zabalením dal výrobce práci, aby se při cestě k své majitelce nijak nepoškodila! Paráda!!

Po otevření byla na stínech vložena průhledná fólie. To je takový standart, ale vím, že ani ta fólie nebývá u všech paletek očních stínů. Líbí se mi, že názvy stínů jsou natištěné přímo na paletce u každého stínu a není to pouze na té fólii, jak to u některých paletek bývá. Proto jsem fólii mohla vyhodit.

 

 

 

Odstíny Petra vybrala nádherné a ještě lépe je nakombinovala. Věřím, že si vybere opravdu každý a každý s paletkou zvládne vytvořit krásný, obdivující look 🙂 Ano, najdou se v paletce stíny, který by tam dle mého být nemusely a mohly místo nich být jiné, ale to je pochopitelné, že se Péťa nemůže trefit do vkusu každému.

Při swatchy jsem vyzkoušela všechny stíny. Dva nebo tři, což jde vidět i na fotce nejsou tolik pigmentované, jako ty ostatní. Vlastně vůbec nejsou pigmentované. Musela jsem je nanášet vícekrát a stejně to bylo málo. Stejně to vypadá, jako by na ruce nebyl nanesen žádný stín. Úplně stejně to vypadá i při nanášení stínu štětcem na oční víčko. Jedná se především o ty nejvíce světlé stíny.

 

Potom jsou ty stíny, co už při nanášení prstem nebo štětce, to je fuk jde vidět, že mají naprosto dokonalou pigmentaci i konzistenci. Ty stíny, co mají konzistenci spíše krémovou, jsou dokonalé a ani nepráší a s nimi look vypadá nejlépe. Pak jsou tu stíny, co nemají až tolik krémovou konzistenci a u nich se už projevuje menší prášivost. No a ty zbylé jsem popsala výše.

U mě si nejlépe vedou tyhle stíny → HUBBY´S FAVE, QUEEN B, GOSSIP, SNOBBY, GOLDEN BOY, B-DAY GIRL, COUPLE GOALS, GREEN TURNER, SWISS PRALINE, WEIRDO, DRUGSTORE QUEEN, WEDDING CAKE, BEST FRIENDS, PRINCESSES DRESS.  
 
Podle výše vypsaných několika názvů stínů z paletky můžeš zjistit, že u mě vedou na plné čáře stíny z jedné řady. Ty jsem vypsala skoro všechny. Zrovna se totiž jedná o stíny, co mají snad nejvíce krémovou konzistenci ze všech, tudíž jsou nejvíce pigmentované a hlavně jsou třpytivé, nádherně třpytivé!!

 

Nejde všechny odstíny z paletky házet do jednoho pytle. Nejde hodnotit celou paletku stejně. Každý stín je jiný. Bohužel. Dle mého by měl být každý stín stejný, ať lze paletku hodnotit celou a ne jednotlivé stín po stínu. Kdybych to takhle měla udělat, tak recenze bude moc dlouhá.
Ono to jde ale odhadnout ze swatche, jak na tom jednotlivý stín bude. Nebo nejlepší je si paletku pořídit a vyzkoušet na vlastní kůži. Já jsem s ní spokojená. Našla jsem si v ní mnoho stínů, co mi sedí. Kdybych to měla nějak uzavřít, tak je v paletce plno krásných, pigmentovaných stínů, které na očním víčku vydrží déle jak půl dne a drží krásně. V paletce je naopak ale i pár stínů, co nejsou moc pigmentované a na očním víčku se nechytají, a to ani po aplikaci báze.No a jelikož minulou neděli byl 1.advent, tak se na různých webech a e-shopech rozjel adventní kalendář, ty já miluji!! 🙂 I Notino si pro nás jeden takový kalendář připravil 🙂

Co na paletku by Petra říkáš ty? 
Máš ráda kosmetickou značku Makeup Revolution?

15 komentářů Přidat své
  1. Když měli v Rossmannu 50% slevu na dekorativní kosmetiku, tak jsem prostě neodolala 🙂 Už cena 360 Kč je velice příjemná a za 180 Kč jsem ji tam prostě nemohla nechat! Většina stínů, které jsi vypsala jsou i mé oblíbené a můžu říct, že i když ji mám teprve necelé dva měsíce, tak i přesto mám některé oblíbené stíny od pravidelného používání už dost "vybrané" 😀 Paletka se Petře rozhodně povedla a mým absolutním favoritem jsou lehké třpytivé stíny jako B-Day Girl, Princesses Dress a Drugstore Queen 🙂
    Elle about everything

  2. kosmetiku od make up revolution mám rada ,ale táto paletka ma nezaujala 🙂 skúšala som ju v drogérii, ale až tak pigmentovaná nebola, možno bol tester slabší 🙂 každopádne krásny príspevok, myslím že je krásne keď majú youtuberi takých verných sledujúcich 🙂
    leekralovaa

  3. Původně jsem si paletku chtěla pořídit, protože se mi moc líbila (a líbí pořád) ve chvíli, kdy měli v Rosmannu ty velké slevy, ale všude byla vyprodaná. Pak jsem ale tak nějak došla k závěru, že bych spoustu barviček ani nevyužila, protože jsem spíš na nude stíny, zemité barvy a tak. Každopádně hezká recenze, právě tvůj swatch mě utvrdil v tom, že ji nepotřebuji, i když se mi moc líbí, právě proto, že barvy, co se mi líbí nejvíc, jsou málo pigmentované.

  4. Paletku nemám ale koukala jsem na ní v drogerce už mnohokrát a musím pochválit dobře zvolené odstíny barev. Za mě je to univerzální paletka, se kterou vytvoříte miliony looků a nenáročným bude ve své sbírce naprosto stačit jen jedna takováto, která obsahuje vše.
    Terezah-style

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *