Sérum pro podporu růstu obočí – Gosh

Krásný den přeji!
Moje milé čtenářky, které jsou tu se mnou i v roce 2019, který je už nějaký ten pátek, ale nevadí. Já před 10 dny oslavila své 18.narozeniny, takže pro mě se něco málo v tomhle roku mění. Ale tak to určitě znáš, pokud už tenhle věk máš za sebou 🙂 hihi..

S různými séry na podporu růstu různých „přídatných orgánů“ mám nějaké zkušenosti. Ne moc, ale pár jich mám. Se sérem na řasy Hairplus jsem byla ze začátku nadšená, proto i recenze, kterou jsem psala na blogu byla pozitivní. Vychvalovala jsem ho a byla z jeho výsledku fakt nadšená. Byla, až do té chvíle, kdy mě po několika týdnech po zveřejnění recenze začaly oči po aplikaci séra pálit, štípat a okolí očí bylo začervenalé a to výrazně. Tudíž jsem usoudila, že by bylo na čase, abych sérum přestala používat. Od té chvíle mi nově narostlé řasy vypadaly. Od té doby jsem na různá podpůrná séra zanevřela a žádné si delší dobu nepořídila.

Před měsíci jsem se rozhodla, že bych přeci jenom nějakému séru dala ještě šanci. Proto jsem si pořídila sérum od Gosh Copenhagen. Sérum je určené na obočí, ale já ho občas použila i na řasy. Na řasy jsem ho použila opravdu jen párkrát, nevyhovovalo mi. Mám opravdu velmi citlivé oči. Ale na obočí jsem ho v uplynulých několika týdnech aplikovala pravidelně.

Růstové sérum na obočí je z řady GROWTH. Obsahuje komplex SYMPEPTIDE XLash, který proniká do folikul vlasu (i obočí se berou jako vlasy) a ten následně zpevňuje a posiluje. Mezi benefity séra patří silnější a pevnější obočí, nové chloupky, velikostně menší kartáček pro snadnou aplikaci a neobsahuje parabeny, parfemaci ani žádné hormonální složky.

Tak a teď se dostáváme k mému hodnocení 🙂 obal séra se mi líbí. Ničím není sice zajímavý, ale nejhorší také není. Proto k němu žádnou výtku nemám. Jak vypadá, tak to popisovat nebudu, přijde mi to zbytečné. Ke kartáčku ale pár slov napíši. Výrobce ho vyzdvihuje, jako ten „lepší“, že s ním bude aplikace rychlá, jednoduchá a to kvůli velikosti. Malé velikosti. S tím mohu jenom a jenom souhlasit. Velikostně je kartáček opravdu drobný. Žádný dlouhý, jako třeba u řasenky.

 

 

U séra je více jak poloviční. Oceňuji i jeho materiál. Není plastový ani silikonový, supeer!! Protože je malý, tak se s ním dostaneš pouze na místo, kde ti třeba pár chloupků chybí, i kdyby se jednalo o drobné místečko. Já sérum aplikovala na celou plochu obočí. To je ale už na tobě, jak s aplikací séra naložíš.

Sérum opravdu nemá vůbec žádnou parfemaci. Konzistence je spíše tekutá, než hustá. Ale není třeba si při slově tekutá konzistence představovat nějakou vodnatou, která by ti stékala z obočí. To opravdu ne 😀 kartáčkem se dostaneš ke každému chloupku obočí. Sérum chloupek obalí, dostane se kam je třeba a uschne. Nikde stékat nebude!!

A jak je to s efektem po několika týdnech po aplikaci? U něj jsem stále taková nejistá. Asi kvůli té zkušenosti s předešlým sérem. Na obočí jsem sérum nanášela pravidelně každý večer po dobu několika týdnů. Že bych z výsledku byla nějaká ohromená, to se říct nedá. Já nezpozorovala žádnou změnu. To obočí, které mě narostlo nové si myslím, že by mi narostla i kdybych sérum nepoužívala.

 

 

 

 

Spíše si myslím, že bude fajn pro někoho, kdo potřebuje obnovit růst vlasových folikul a popohnat kořínky chloupků. Cena není nějak vysoká, jedná se spíše o takový průměr, takže ti koupě vítr v peněžence neudělá, jako třeba již zmíněné sérum Hairplus na řasy.

Složení: 
Aqua, Myristoyl Pentapeptide-17, Milk Protein, Lactis proteinum, Inositol, Panthenyl ethyl ether, Ethylhexylglycerin, Acetyl cysteine, Acetyl methione, Glycerin, Lactose, Lactic Acid, Alcohol Denat, Sodium Citrate, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Sodium chloride, Phenoxyethanol. 

Sérum má 6 ml a stojí 349 Kč. 

Máš se sérem na obočí od Gosh zkušenosti? 
Co ty a různá podporující séra, jaké máš s nimi zkušenosti? 

6 komentářů Přidat své
  1. Zkoušela jsem pár let zpět Gigalash a byla jsem nespokojená, opravdu to pro mě i pro mamku byly vyhozené peníze, sérum neudělalo absolutně nic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *