Tělové máslo, co voní jako kokos a smetanový krém – I love

Mé věrné čtenářky to o mně už určitě ví a pokud ne, tak se to díky dnešní recenzi dozví 🙂 Jsem velká milovnice kokosové vůně, ale nejen vůně, miluji i chuť kokosu, mňááám!!

Na e-shopu Notino, kde nyní až do 20.1. jsou slevy na kosmetiku, co se péče o vlasy týče, kde jsem si všimla i značky I love…, ano ty tři tečky tam jsou záměrně, ony totiž k tomu názvu značky patří 😀 lákala mě, chtěla jsem od ní nějaký produkt vyzkoušet. Výběr produktu nebyl vůbec složitý, protože jsem si okamžitě všimla tělového másla s vůní Coconut & Cream. Říkám, co je s kokosem, to je moje 🙂

Tělová másla mám mnohem raději, než tělová mléka nebo krémy. Nemám ponětí, proč to tak mám. Co ty, dáváš raději přednost tělovému mléku, krému nebo máslu?

Značka I love… je původem z Anglie. Netuším, jak dlouho u nás je, ale já jí znám pouze pár týdnů 🙂 kdybych jí znala déle, tak mám vyzkoušené různé voňavé produkty. Tohle tělové máslo je plné různých minerálů, vitaminů, antioxidační, protiplísňové a antibakteriální látky, což je pro naší pokožku důležitou součástí pro její péči. Dále obsahuje i kokosový olej a především bambucké máslo. Naopak v něm nenajdeš žádný alkohol ani parabeny. Má se postarat o to, aby pokožka byla sametově hebká, hydratovaná do hloubky a provoněná dle dané vůně. Máslo mohou s čistým svědomím používat i vegani.

Máslo je v kelímku s objemem 200 ml a šroubovacím víkem. Etiketa je hezká, taková rozkošná 🙂 mě se líbí. I když mám raději lahvičky s odklápěcím víčkem pro snadnější otvírání, tak tomuhle máslu ten kelímek odpouštím.

Konzistence je fakticky máslová, není to takové to hutné, až spíše tvrdé máslo, co si představíš při slově máslo,. kostka másla. Nene, tohle je sice máslo, ale s našlehanou konzistencí, která se skvěle roztírá a stejně dobře následně vstřebává do pokožky 🙂 

Rychlost vstřebávání záleží na poměru, kolik másla naneseš, ale stačí trocha. Ono se opravdu hezky roztírá, hydratuje, pokožku zjemní a teď to neeeej!!! Vůně 🙂 to je něco krásného. Nic umělého, přeparfemovaného, ale přirozená kokosová vůně, která je zjemněná smetanovým krémem.

Jemnou, vyživenou a voňavou pokožku mám i dopoledne druhý den, když máslo mažu na tělo večer po sprše 🙂 A víš co? I love… nemá v nabídce pouze tělové máslo, ale ona má celou řadu různých produktů Coconut & Cream! 

Pokud nemáš ráda kokosovou vůni, tak nevadí, protože I love… má v nabídce i Mango & Papaya, Strawberries & Cream, Pink Marshmallow, Peachy Passionfruit nebo Lemon Sorbet. 

Složení: 
Aqua, Mineral Oil, Caprylic Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Glycerin, Parfum, Coconut Oil, Carbomer, Shea Butter, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Benzylalcohol, Benzyl Benzoate, Coumarin. 

 

 

Tělové máslo Coconut & Cream od I love… stojí 129 Kč.

Taky miluješ vůni kokosu? 
Znáš značku I love…? 

6 komentářů Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *