Mini arabský parfémovaný olej do kabelky – Al Haramain

Miluji orientální, těžké vůně jako z orientu. Zajímavé je, že obyčejné těžké parfémy mi nevoní, ty ráda nemám, ale pokud se jedná o orientální vůni, tak ta si mě získá.

Po nějaké orientální vůni jsem pokukovala dlouho. Poprvé jsme jí očichala od mamky a hned jsem věděla, že si buď stejnou či jinou musím pořídit také 🙂 tu co měla mamka zrovna neměli skladem, tak jsem zvolila jinou. Celkem jsem měla obavy, aby mi mnou zvolená voněla, přeci jenom objednávat parfém bez očichání do předu je celkem riskantní.

 

 

 

Mini parfémovaný olej je od značky Al Haramain, což už z jejího názvu ti je hned jasné, že se jedná o orientálního arabského výrobce. Nic od nás 🙂 První zmínka o ní je ze 70.let z města, které se nachází v Islámu. Nezůstala tam dlouho, později totiž své sídlo přemístila do Dubaje. Firma se nejvíce zaměřuje na výrobu olejů, bytových a jiných parfémů. 


Druh oleje jaký mám já neboli jeho název je 212, zajímavé. Samotnou mě tohle označení překvapilo, čekala bych jiný název. Lahvička je roll-on, což znamená kuličkové dávkování. Myslím si, že není třeba nijak zvlášť popisovat, protože u takových mini parfémů je to zcela normální.

Já roll-on uvítám mnohem raději, než pokud má lahvička volný otvor (tzv. bez dávkovače).

 

Parfemovaný olej 212 Al Haramain je doporučena hlavně pro svědomité ženy, které jdou s módou 🙂 jak sám výrobce parfém označuje. Jedná se o velmi aromatickou vůni, která se hodí na denní nošení. Nemá žádný extra doporučený čas nebo dobu, kdy se hodí jí vynosit.

Olej je složen z ambry, bergamotu, bílého pižma, květu pomerančovníku, lilie, neroli, rozmarýnu, santalového dřeva, vodních tónů a ylang-ylang. 
 
Balení lahvičky je v měděné barvě. Nebudu tvrdit, že se mi balení líbí. Uvítala bych jiné, hezčí, ale musím brát ohled na to, že se jedná o parfém, který není od nás ale až z Dubaje..
S aplikační kuličkou roll-on se pracuje velmi dobře. Ani jednou při aplikaci se mi nestalo, že by se mi kulička sekla a nedávkovala. Také se mi nikdy nestalo, že by dávkovala příliš mnoho oleje, ale dávkuje akorát 🙂
Teď se dostávám k samotné vůni, ta nás zajímá nejvíce. Zase to natahuji a okecávám, achjo, když já to bez té „vomáčky“ neumím 😀
Přesně jak výrobce parfém popisuje, takový on je. Proč by si to taky vymýšlel, že? Ale tak známe to. Mě teda nezbývá nic jiného, než s výrobce souhlasit. Opravdu parfémovaný olej 212 je silný a přirovnala bych ho až k těžké pánské vůni, i když je určen pro ženy. Mě to nevadí. Mile ráda občas sáhnu po takové těžké vůni, která půjde ze mě cítit a nebudu vonět, jako květinka na rozkvetlé louce. Já to mám občas ráda, vonět silně 🙂 vznešeně.
I když je tahle vůně považovaná za každodenní, tak já se jí denně rozhodně nevoním. Sáhnu po ní párkrát do týdne, udělám šup, šup, roll-on aplikuji za uši, kolem krku a je to!
Vůně ze sebe cítím několik hodin a to i mé okolí, ale musí být u mě blízko. Není to tak, že by se ze mě vůně táhla a ještě několik metrů za mnou. Také to není žádný bolehlav 🙂 
Mě tahle vůně vyhovuje, splňuje mé požadavky a jsem s ní spokojená. Moc ráda vyzkouším i jiné druhy parfémovaných olejů od Al Haramain. V pátek 8.března je ženy či slečny náš den. Den MDŽ a Notino si pro nás přichystalo slevu 8% na všechno zboží (kromě již zlevněného). Navíc prvních 8000 zákazníků k nákupu dostane rtěnku zdarma! 
Pokud tě parfém zaujal, tak ho zakoupíš na Notino.cz
 
Máš ráda orientální vůně? 
Znáš značku Al Haramain? 
6 komentářů Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *