Parfemovaná voda Karl Lagerfeld for Her

Pokud jsi tuhle značku do nedávna neznala, tak po nedávném úmrtí návrháře Karla Lagerfelda jsi podle mě o ní něco málo zaslechla. Já tuhle značku objevila před pár lety. Už si nevybavuji kdy přesně, ale odhaduji rok až dva zpátky.

Tahle parfemovaná voda je mým úplně prvním výrobkem od téhle značky. Nic jiného jsem před ní neměla a do teď se to nezměnilo, ale co není může být 🙂 tahle značka mi je sympatická, i když je jedna věc, která mi rozhodně sympatická není. Jedná se o myšlenky a slova, za kterými si návrhář Karl stál a to se mi nelíbí! Když jsem se to dozvěděla, tak se mi značka maličko zprotivila. Zřejmě proto jsme si do dnes nekoupila žádnou jeho kabelku, espardilky nebo jiné věci, i když se mi na pohled líbí.

 

Teď se ale vrhám na recenzi parfemované vody 🙂

Karl tuhle vodu popisuje jako luxusní záležitost, která má promyšlené kompozice a je zaměřena na dámskou eleganci, křehkost a smyslnou krásu ženy. Vůni Karl Lagerfeld uvedl na trh již v roce 2014. 

Parfemovaná voda má hlavu složenou z broskve a citronu, srdce má z magnólie, plumérie a růže a její základ je ambra, dřevité tóny a pižmo.

Patří do kategorie květinových a ovocných vůní.

 

 

Lze jí zakoupit ve čtyřech možných velikostech flakonku – 85, 45, 25 nebo 4,5 ml a samozřejmě lze zakoupit i odstřik 1 ml. Já mám velikost flakonku 4,5 ml. V téhle velikosti je dávkování horší, jelikož nemá žádnou střičku, ale otvor je volný, pouze se silikonovým uzávěrem a skleněným vrškem.

Pro mě tahle vůně byla taková sázka na jistotu, tušila jsem, že mi vonět bude 🙂 a měla jsem pravdu! Tahle vůně mi padla jako vytvořená pro mě.

 

Opravdu vůně pro ženy mladšího věku, ale ženská, takže žádná slaďárna 🙂 popsala bych jí jako výraznou, ženskou, květinovou vůni s vánkem citrusů a pižma!

Jedná se o parfémovanou vodu nikoli od parfém, takže musíš počítat s rezervou u výdrže. Na každém jakákoliv vůně voní maličko odlišně a u výdrže je to stejné 🙂 na mně tahle vůně vydrží cca 4-5 hodin, což si myslím, že i tak je velmi slušná výdrž a pro mě dostačující!

 

 

 

 

Od velikosti se odvyjí cena 🙂 takže ta je cca od 80-700 Kč!

Máš ráda značku Karl Lagerfeld? 

Měla jsi někdy tuhle vůni? 

7 komentářů Přidat své
  1. Vůni jsem měla také v miniaturce a už ji mám pryč. Docela mi voní a uvažovala jsem i o plné verzi, ale nakonec jsem si stejně pořídila od Lancome. Jejich vůně mi hodně sedí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *