Řasenka s vůní okurky – Rimmel

Už jsi slyšela o voňavé řasence? Já prvně od kamarádky, která mi pověděla o řasence, která voní po okurce. Byla jsem překvapená, protože jsem o ní nikdy neslyšela a přišlo mi to skvělé. Konečně řasenka, která nemá tu specifickou „řasenkovou“ vůni. To je vždy peklo, když mi řasenka nevoní 😀 a těch teda je!!

Tahle řasenka je od kosmetické značky Rimmel, tu já mám velmi ráda 🙂 Určitě tuhle značku znám, takže je zbyteční o ní něco psát. Rovnou se vrhneme k řasence!

Řasenka je celým názvem Wonder´Full Wake Me Up.speciální pin-up kartáček, který si s řasy dokonale poradí, dokáže okamžitě řasy a zároveň tvůj pohled zvýraznit a třešinkou na dortu je svěží okurková vůně 🙂

Slibuje skvělý objem a natočení, řasy zanechá pružné od kořínků až po konečky. Řasy by neměla slepovat ani vytvářet žmolky. Je vhodná i pro citlivé oči.

Obsahuje přídavné látky, které jsou pro řasy velmi prospěšné!

  • Panthenol  –  v kosmetice funguje jako zvlhčovadlo. Má elektrostatické, antibakteriální, protizánětlivé, regenerační, hydratační a zklidňující účinky.
  • vitamin E – silný antioxidant a zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.
  • extrakt z okurky – řasenku provoní

Tahle řasenka se řadí mezi objemné, prodlžující a tvarující. Obal musím rozhodně vychválit 🙂 ten je parádní. Krásná, lesklá a hlavně nevšední zelená barvička, díky které si řasenky v drogérii určitě všimneš.

Kartáček mě opravdu hned zaujal. Není to klasický, který je u každé řasenky. Výrobce ho nazývá pin-up. Musím s výrobcem jedině souhlasit, že tento tvar řasám prospívá a skvěle je tvaruje i natočí 🙂

Řasy se po aplikaci opravdu nežmolkují, neslepují a nevytváří se tzv. muší nožičky. Během dne se mi řasenka neobtiskává, jde kvalitním odličovačem dobře odlíčit, řasy prodlouží a dodá objem. Teď k poslední věci! Jak je na tom řasenka s vůní? Ta je nádherná! Asi netušíš, jak voní okurka. Ani já ne. Okurka žádnou intenzivní vůni přeci nemá. Ale při přičichnutí k řasence ihned poznáš, že se jedná o vůni okurky 🙂 zkrátka z ní tu jemnou, svěží okurku cítím! Parádní osvěžení!

Řasenka Wonder´Full Wake Me Up Rimmel je dostupná ve dvou odstínech – 001 Balck nebo 003 Extreme Black. Já jí mám v tom druhém odstínu.

Řasenka má 11 ml a stojí na Notino.cz ve slevě 172 Kč.

 

Máš ráda značku Rimmel?

Jaké jsou od téhle značky tvé oblíbení produkty?

Máš zkušenosti s touhle řasenkou?

11 komentářů Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *