Antiperspirant 48h s vůní květů Magnolie – Bourjois

Nenech se zmást názvem a popisem tohoto produktu. Píši to záměrně, protože mě to zmátlo. Na obalu je psané antiperspirant, ale také je tam psané i deodorant. Tak asi vyber si nebo nevím. To je první věc, která se mi moc nelíbí. Protože v antiperspirantu a deodorantu je zásadní rozdíl, nejedná se o stejný typ produktu.

Ale dobře tedy, budu brát v potaz, že se jedná o antiperspirant 🙂 a proto jsem ho uvedla i v názvu článku.

Antiperspirant Invisible má mít účinek na 48h. Má neviditelný dvojitý benefit, je proti bílým flíčkům a žlutým skvrnám. Díky 48h patří k dlouhotrvajícím a jako doplněk je jeho jemná pudrová vůně květů Magnolie. Aplikace je jednoduchá a schnutí okamžité, nemusí se čekat, než antiperspirant uschne, aby ses mohla obléct. Neobsahuje alkohol ani parabeny. Plus je dermatologicky testován. 

 


Obal je hezký. Já mám hned po růžové ráda fialovou, takže ten se mi moc líbí. Určitě lepší, veselejší, než kdyby byl čistě bílý 🙂 hned si toho i v regálu všimne více lidí. To mám ráda 🙂 Nesmím ani zapomenout zmínit drobný detail na víčku. Hádám, že sis toho už ale všimla. Myslím ten zlatý detail. To se mi moc líbí.

Se stříkačem nebo jak ho nazvat jsem neměla ani jednou problém. Množství antiperspirantu dávkuje dle potřeby, přiměřeně a mě vždy stačilo pod jedno podpaží jedno stisknutí. Ale tohle je věc, která je hodně variabilní.

Pravda pravdoucí je, že ihned po aplikaci se mohu oblékat. Ono to na pokožce uschne ihned, během vteřiny po aplikaci nic necítím. To je parádní!! Nemám ráda ty deodoranty, které cítím na pokožce. Jakmile mi tohle nějaký sprej udělá, tak ihned letí do koše.

Také souhlasím s tím, že na oblečení nedělá žádné skvrny ani flíčky. Nestalo se mi to ani jednou! Co se citlivé pokožky týče, tak tu já mám. Ale to skoro každý, jakmile se oholí v podpaží 🙂 mě se to časem naštěstí zklidnilo. Dříve jsem tuhle oblast měla velmi citlivou a po každém oholení jsem si oblast musela namazat krémem na opruzeniny pro miminky. Teď už nemusím po každé, ale 1-2x za týden, což je úspěch.

Proč to zmiňuji? S tím souvisí aplikace antiperspirantu pár minut po oholení. Dříve tohle neexistovalo, jakmile jsem to udělala, tak přišel pálivý a štiplavý pocit. No zkrátka nesnesitelné. Ale u tohoto antiperspirantu mi to nevadí. Pokožku mi nedráždí a já ho mohu aplikovat do podpaží pár minut po oholení.

Velký bod má u mě sprej za jeho příjemnou vůni. Ta je opravdu krásná. Možná proto má ty dva názvy, antiperspirant i deodorant. Toť otázka. Přesně jak jí uvádí výrobce. Jedná se o jemnou pudrovou vůni květu Magnolie 🙂

Poslední můj poznatek a i nejdůležitější je funkce. Výrobce antiperspirant označuje za 48.hodinový. Tuhle dobu mají skoro všechny antiperspiranty. U každého je ten čas libovolný a rozhodně nelze počítat s tím, že by jejich funkce byla 2 dny. V tom je háček, ale je to vlastně v pořádku. No nechci to tu rozvádět více. Ale pouze uvedu jak to mám já.

Já ráno antiperspirant aplikuji, ale dopoledne už cítím, že jsem zpocená. Na oblečení (pokud se nejedná o šedou barvu) to vidět není. Na žádném oblečení to ani cítit není. Ale pocit zpocení mám. Vím, že je to přirozené, ale mám zkušenosti i s takovými antiperspiranty, že dokáží zabránit alespoň na několik hodin déle, než tento i tomu pocitu pocení.

Složení: 
Butane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminium Chlorohydrate, Cyclohexasiloxane, Isobutane, Triethyl Citrate, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Carbonate, Distearidimonium Hectorite, Isopropyl Myristate, Citronellol, Magnolia Liliflora Flower Extract. 

Závěr tedy zní tak, že jsem na rozpacích. Voní krásně, nedělá fleky ani skvrny, ale tomu pocení nezabrání a to je chyba. Nevyhodím ho, to by byla škoda, ale nemám potřebu si kupovat další balení. 

Antiperspirant má 200 ml a stojí okolo 70 Kč. 

Máš zkušenosti s tímhle antiperspirantem? 
Líbí se ti značka Bourjois?
Jaký je tvůj favorit proti pocení? 

3 komentáře Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *