Suchý šampon pro brunetky – Batiste

Ahoj 🙂 pro dnešek jsem si připravila recenzi na suchý šampon. Značku Batiste ti určitě představovat nemusím 🙂 už jsem od ní suché šampony recenzovala hodně krát. Dnes to tedy nebude poprvé 🙂

Rozdíl v ostatních suchých šamponech, které jsem ti již recenzovala je ten, že tento je výhradně určen pro hnědé a tmavě hnědé odstíny vlasů. Opatrně, ať si tento druh nepopleteš s podobných druhem, který je na hnědé odstíny vlasů.

Já jsem tento šampon používala, i když jsem měla černé vlasy a po pečlivém zapracování do vlasů nebylo nic poznat. Takže i pokud máš černé vlasy, tak tento bude pro tebe, jako dělaný.

Suchý šampon má za úkol – vstřebat mastnotu, odstranit nečistoty z vlasů, dále barevně vlasy sjednotit, aby nebylo poznat, že máš na vlasech suchý šampon a vlasům dodá lesk i objem. No co víc si přát 🙂

Obal není ničím poutavý, jen je graficky navržen tak, aby bylo poznat, že se jedná o suchý šampon pro brunetky.

S dávkovačem nebo střičkou, aplikátorem, jak tomu chceš říkat jsem spokojená, ani jednou mě nezklamal. Ani jednou se mi nestalo, že by špatně dávkoval šampon nebo, že by šampon uvnitř zaschl a nestříkal, i to se u takových produktů může stát.

Já šampon vždy aplikuje, když pocítím, že mé vlasy již nejsou tolik svěží, jako po umytí, ale buď nemám čas si je umýt, nebo jsem líná, co si budem 😀 a nebo pokud mám celý den vlasy rozpuštěné, tak jim chci dodat takový ten šmrnc, o který se právě postará suchý šampon Bastiste Hint of Colour pro hnědé a tmavě hnědé odstíny vlasů.

Před aplikací šamponu si vlasy vždy rozčešu, šampon protřepu a nanáším do pěšinek (ze vzdálenosti cca 20 cm). Nenanáším po celé hlavě, ale jen na vrchu a na bocích. To bohatě stačí 🙂

Po nanesení prsty rozmasíruji po pokožce. Vím, že i dříve jsem na jiném šamponu měla doporučeno, aby se šampon promasíroval i ručníkem, aby nedošlo k šedému povlaku na vlasech. Ale jelikož tento „sucháč“ tohle nedělá, tak není třeba tohle doporučení provádět.

Poté opět vlasy kartáčem rozčešu, jelikož se mi vždy maličko zamotají a můžu vyrazit 🙂 tedaaaa vlastně nemůžu!! Tím, že je suchý šampon hnědý, tak je vždy třeba si umýt ruce, jelikož je mám taky hnědé 😀 hahaha.. Ale to je pochopitelné.

Tento suchý šampon nemá žádnou svojí spešl vůni, jako třeba suché šampony od Batiste z limitovaných edicí. Ale nemohu o něm tvrdit, že mi nevoní. Voní, ale nijak zvláštně. Každopádně lepší, než kdyby měl nějakou nepříjemnou vůni, tedy tomu by se ani vůně říkat nemohla.

Šampon opravdu vlasy zbaví mastnoty, nečistot, dodá objem i lesk 🙂 zkrátka tě ušetří jeden den bez mytí vlasů, což je pecka!!

Akorát až se dostaneš k mytí vlasů, tak se nelekni, až ti z nich poteče při prvním a občas i při druhým mytí hnědá voda 😀 to je známka toho, že jsi ve vlasech měla suchý šampon s hnědými pigmenty. Nelekni se, že by jsi měla tak moc špinavé vlasy.

 

Složení: Butane, Isobutane, Propane, Oryza Sativa, Rice Starch, Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Linalool, Distearyldimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, CI 77491, CI 77492, CI 77499.

 

Suchý šampon pro brunety má 200 ml a stojí 114 Kč

Nyní na e-shopu Notino probíhá velmi oblíbená akce Summer Black Friday

 

Používáš suché šampony? 

Máš dobré zkušenosti se značkou Batiste nebo ti vyhovuje jiná? 

Jaký druh suchého šamponu používáš nejraději?

4 komentáře Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *