Kavárna Liberty v Brně

Kam v Brně vyrazit na kávu, drink či něco malého dobrého k zakousnutí, v klidné části Brna, ale stále v centru s možností posezení venku? O takovou kavárnu bude dnešní článek 🙂

Řeč je o kavárně LIBERTY cafe, která sídlí na ulici Radnická, která je kousek od Zelného trhu, Velkého Špalíčku a Náměstí Svobody.

Přesná adresa kavárny je Radnická 7 v Brně.

Já na kavárnu narazila úplnou náhodou, kdy jsem šla na kafe s mamkou a chtěly jsme si někam sednou ven. Po cestě z výborného oběda v Rebio Velký Špalíček jsme narazily na pár kaváren s možností posezení venku, ale ani jednu jsme si nevybraly. Směrem na Zelný trh jsme narazily na kavárnu Liberty a ta se nám velmi zalíbila. Je v celkem klidné brněnského uličce, která nám připomněla uličky v Itálii.

 

Buď můžeš využít posezení uvnitř, kde je moc pěkné prostředí 🙂 fakt krásně zařízené. Nebo před kavárnu, kde mají také moc pěkně udělanou terasu s posezením. Oceňuji, že na terase nemají takové ty běžné křesílka, ale opravdu se na nich sedí velmi dobře a terasa je pro dost lidí 🙂 Samozřejmě na terase je na každém stolku popelník, takže super pro kuřáky. Uvnitř kavárny lze kouřit Iqos.

 

Nabídka lístku je obsáhlá a troufám si tvrdit, že si zde vybere každý 🙂 několik druhů kávy, drinků, atd..

Pokud tě kavárna zaujala, tak si do ní můžeš přijít posedět kdykoliv v tuto její otvírací dobu – pondělí-čtvrtek od 8 do 23 hodin, v pátek od 8 do 24 hodin, v sobotu od 9 do 24 hodina v neděli od 10 do 21 hodin..

 

V nápojovém lístku nalezneš několik druhů minerálních vod, nealkoholické nápoje a koktejly, alkoholické koktejly, mléčné shaky, horké čokolády, kávy (dokonce si kteroukoliv kávu můžeš objednat bez kofeinu), čaje, jiné teplé nápoje, pivo, vína, různé druhy alkoholických nápojů (champagne, sekt, aperitivy, bitters, destiláty, Sherry, Porto, Tequila, Vodka, Gin, Rum, likéry, Whisky, Bourbon, Cognac and brandy), různé snacky k nápojům.

Já mohu doporučit Espresso lungo, Caffé Latté Macchiato a Frappe 🙂

Dále máš možnost si od 8 do 21 hodin objednat cokoliv z jídelního lístku, který je také velmi lákavý.

Snídaně lze objednat v časech 8-11 hodin – např. Čerstvě pečený croisant, vejce, cibulovou bagetu.

Dále dělají různé druhy salátů – např. ledový salát s avokádem, Mozzarela salát se sušenými rajčaty, Caprese salát s česnekovou ciabatou, nebo Panini, polévku dle aktuální nabídky, těstoviny, čerstvé ovoce, palačinky na sladko i slano, různé dezerty.

 

Byla jsem si zde sednout již vícekrát a vždy jsem se setkala s velmi milou obsluhou. Opravdu příjemná, milá, ochotná a usměvavá 🙂 taková by měla být všude!!

 

Více informací, včetně obsahu nápojového a jídelního lístku najdeš na webu kavárny.

4 komentáře Přidat své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *