Módní doplněk Lacoste z Bertoo.cz

Také miluješ módní doplňky? Mezi ně se řadí brýle, kabelky, tašky, batůžky, peněženky, šály a šátky, rukavice, kšiltovky, klobouky, čepice, opasky a hodinky. A já si právě koupila nové sluneční brýle, jelikož u těch mých dlouho nošený a oblíbených se zlomila nožičky a to v kabelce 🙁

Tudíž bylo na čase si pořídit nové 🙂 netušila jsem jak mé další sluneční brýle budou vypadat. Ale jakmile jsem narazila na módní značkový e-shop Bertoo bylo jasno. Mají tam opravdu krásný výběr všeho, ať už pro ženy, muže či pro děti.

Všichni si přijdou na to své. Mohou si vybrat od oblečení (šaty, mikiny, trička), obuvi, až po módní doplňky (sluneční brýle, kabelky) různých známých značek.

Dámské sluneční brýle mi přišly velmi rychle, až jsem se divila 🙂 ihned po objednání e-shop začal pracovat s mojí objednávkou, takhle by to mělo být všude.

A do 2-3 dnů jsem balíček měla v Zásilkovně, kam jsem si ho nechala dopravit.

Bylo mi překvapením, že brýle byly ve skořepinovém pouzdru stejné značky, jaké jsou ony samy. Velmi mile mě to překvapilo, doufám, že pouzdro pro ně bude véélkou zábranou, aby se mi opět nezlomily. Už samotné pouzdro se mi moc líbí, i když zelená barva se neřadí k mým oblíbeným.

Ale brýle ty jsou dokonalé!! Byla a stále jsem z nich naprosto odvařená 🙂

Ne všechny brýle mi sedí, tak to má ale snad každý (tedy doufám), ale tyhle mi naprosto sedí, což jim dává velký plus. Nejen designu, ale i slušivosti. Kamarádky mi brýle chválí a také se jim moc líbí, takže nejsem jediná, kdo si to o nich myslí 🙂

Cena slunečních brýlí Lacoste byla 999 Kč (bohužel nyní na e-shopu již k dostání nejsou, ale jsou tam jiné krásné skvosty).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *