Jak jsem s Poster Store zkrášlila místo nad postelí v ložnici?

Když mi přišla nabídka na spolupráci se Švédskou firmou Poster Store neváhala jsem! Delší dobu jsem po různých plakátech pokukovala, ale teď stránek je v poslední době tolik, že jsem nevěděla ze které vybírat. A nabídka mi mé rozhodování usnadnila. Tato firma se zabývá výrobou plakátu ve skandinávském stylu. V nabídce má všelijaké kategorie od přírody, citátů, architektury až po zvířata. I nabídku rámů má bohatou.

Plakát v rámu se za poslední dobu stal velmi populární a troufám si říct, že je toho plný Instagram. My ani po roce bydlení nemáme v bytě vše, co by jsme chtěli. A to hlavně z důvodu zavření obchodů. Před déle jak rokem, kdy nám vyšla nabídka na stěhování jsme se naštěstí stěhovali o týden dříve, než bylo původně v plánu. Jinak by jsme tu mikrovlnku na krabici od banánu měli mnohem déle 😀

Až s postupem času tvořím náš byt útulnější a ladím detaily v podobě fotek, obrazů, dekorací a plakátů. Inspirace je všude plno 🙂 např. Pinterest nebo již zmíněný Instagram.

Já plakáty vybírala k nám do ložnice nad postel. Aby s motivem souhlasil i můj chlap, tak jsem vybírala nějaké, které mu vadit nebudou. Mít nad postelí Coco Chanel by asi nerozdýchal 😀 

Zvolila jsem tedy kategorii architektura a s mým výběrem byl nadmíru spokojený. Zvolila jsem dva plakáty větších rozměrů (30 x 40) a čtyři menších (21 x 30).

Zde je můj podrobný výběr

 

Plakáty mi došly opravdu rychle. Na webu píší 3-5 dní od objednání a doba doručení tomu odpovídá. Komunikace s firmou je úžasná!! Pokud máte nějaké dotazy neváhejte se na Poster Store obrátit. Pokud uděláte objednávku v hodnotě více jak 999 Kč, tak máte dopravu zdarma. 

Zboží bylo špičkově zabalené 🙂 rámy jsem volila měděné a s výběrem jsem nešlápla vedle! Plakáty v měděném rámu vypadají dokonale!

Plexisklo má z obou stran ochrannou fólii a po jejím sloupnutí je krásně lesklé a čiré, takže se nelekejte, že plexisklo je mléčné 🙂

Konečně naše zeď nad postelí není nudná. Já jsem s firmou Poster Store nadmíru spokojená a mohu jí vřele doporučit. 

S firmou jsem se domluvila na slevovém kódu pro čtenářky blogu Růžová rtěnka! Po vložení slevového kódu máte 35% na celou objednávku, který je platný po dobu 1 měsíce. Tak jej neváhejte využít 🙂 kód – ruz35. 

6 komentářů Přidat své
  1. Já mám bohužel zcela opačnou zkušenost. Na dodání jsem čekala 14 dní. Kvality došlých tisků jsem se naprosto zděsila. Čekala jsem kvalitní tisk a kvalitním lesklém papíře. Došly obrázky na obyčejném tvrdém papíru z tiskárny, kde evidentně došly všechny barevné tonery. Tohle si vážně nepověsím. Obchodní podmínky jsou navíc v rozporu s naším Občanským zákoníkem , takže se mi vracet nevyplatí …. Pro mě je tato společnost Tragické Zklamání.

  2. Mám podobnou zkušenost. Na obrázky jsem čekala alespoň 12 dní. Moc jsem se těšila, na webu obrazy vypadaly krásně. Ale po rozbalení mne tedy čekal šok. Kvalita tisku strašně slabá, barvy vyblité, papír úplně obyčejný, bez lesku. Nakonec jsem to tedy pověsila, měla jsem to do chodby a v malém formátu, ale víckrát bych tam neobjednala.

  3. Teď s manželkou vybíráme právě plakáty z posterstore a nejsme si úplně jisti. Webové stránky se strašně dlouho načítají, nikde nenajdete pořádné recenze, chceme udělat objednávku zhruba za 5,000 Kč a díky těmto příspěvkům si nejsme jisti už vůbec – můžete některá poslat fotky kvality těch plakátů? Děkujeme

  4. Dobrý den obrazy dorazili rychle ale kvalita nic moc já myslela když se píše zlatý tisk nejlepší kvality tak to si představuji jinak obyčejný papír a tisk jak doma na tiskárně za mě velké zklamání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *