Kuchyňský nůž Opinel z e-shopu DenisHenry.cz

Krásné Velikonoce přeji 🙂 ,

před pár měsíci jsem dostala nabídku na spolupráci s e-shopem DenisHenry.cz, který nabízí originální kuchyňské vybavení. Považuji se za velkou milovnicí vaření, ráda zkouším nové recepty pro svého přítele, takže s takovou příjemnou nabídkou jsem souhlasila 🙂 a bylo mi potěšením něco vyzkoušet.

E-shop má velice bohatou nabídku kuchyňského vybavení. Naleznete tam například – sady nádobí, značkové nádobí (Ballarini, Emilie Henry, GreenPan, Ken Hom, Staub, Woll nebo Zwilling), formy na pečení, mísy, pekáče, vykrajovátka, filtrační konvice, mlýnky na sůl a pepř, strojky na těstoviny, struhadla, sklenice, džbány, brusné kameny, prkénka na krájení, magnetické lišty, stojany na nože a bohatou nabídku kuchyňských nožů (sady, plátkové, špikovací, vykosťovací, deba, univerzální a outdoorové).

Dopravu si lze zvolit – Zásilkovnou, DPD a DPD Pick up. Mně zboží bylo doručeno dopravcem DPD a byla jsem spokojená. Zboží mi po odeslání přišlo rychle a e-shopem bylo skvěle zabalené 🙂 po cestě se mu opravdu nemůže nic stát.

Z bohaté nabídky jsem si vybrala kuchyňský nůž značky Opinel. Má 20 cm a je určen jako univerzální nůž a ten já v kuchyni nutně potřebovala 😀 . Velmi oceňuji detailní popis každého produktu, který e-shop nabízí!! To je velké plus 🙂 .

Tento nůž se vyrábí ve Francii. Jeho rukojeť je z tvrdého bukového dřeva, která je připevněna pevnými nýty a čepelí z kvalitní švédské oceli Sandvik. Nůž má tvrdost: 56-58 HRC.  Další velké plus má značka Opinel, která řízením lesů chrání životní prostředí! To je v dnešní době velmi důležité!! 🙂 Pod produktem se také dočtete pár tipů, jak na práci s nožem značky Opinel.

Nůž se mi líbil na první pohled 🙂 fakt z něj srší kvalita a ostrost. No a po rozbalení z obalu jsem jej musel ihned vyzkoušet 🙂 první zkouška byla na zelenině a naprostá bomba! Další na testování přišel ananas a ten jsem se rozhodla nafotit i do článku. Jak mi nikdy ananas nešel dobře nakrájet a šťáva byla všude, tak s ním to šlo jedna báseň!

Tady nelze o ostrosti pochybovat! Opravdu skvělý nůž 🙂 a ještě lepší v tom, že jako univerzální lze použít na různá jídla.

Jeho cena je velice přijatelná 889 Kč.

 

Za sebe mohu e-shop Denis Henry a jeho nabídku kuchyňského vybavení vřele doporučit! Děkuji za poskytnutí produktu k recenzi 🙂 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *